30 Temmuz 2019

Acıbadem Alarko Servisi

ile regalservisim

Acıbadem semtinde ikamet eden Alarko kullanıcılarına kombi ve klima servis hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Alarko servisi için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Sizlere profesyonel ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Arızalı Alarko cihazınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Servisimiz Acıbadem ve civarına aynı gün içinde hizmet veriyor. Kadıköy ilçesinde ikamet eden Alarko kullanıcıları Acıbadem şubemizi arayarak aynı gün içinde kombi ve klima servis hizmeti alabilirler.

Acıbadem Alarko Kombi Servisi

Kombiniz sıcak su vermiyor mu? Yıllık bakımları yapılmayan kombiler yaz modunda ateşleme yapmayabilir. Hava tankında hava yerine su olursa cihaz ateşleme yapmaz. Ayrıca iyonizasyon ayarı yapılmayan kombiler geç ateşleme yapar veya hiç yapmaz. Tüm bu sorunlardan sadece periyodik bakım ile kurtulabilirsiniz. Alarko kombinize yıllık bakım yaptırmak için Acıbadem Alarko servisi hemen arayın. Servisimiz titiz ve kaliteli kombi bakımı yapmaktadır. Kombi bakımı ile doğal gaz faturanızı da düşürebilirsiniz. Ateşlemeyi kısa sürede yapan ve sıcak suyu hızlı sirküle eden kombiler daha az doğal gaz harcar.

Alarko kombiniz petekleri ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa bizi hemen arayın. Acıbadem şubemiz modeli ne olursa olsun aynı gün içinde onarımını yapıyor. Soğuk kış günlerinde kombisiz kalmak istemiyorsanız size en yakın servisimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Alarko kombi tamiri alanında uzman kadromuz ile tüm cihazları yerinde tamir ediyoruz. Profesyonel ve yerinde çözüm için doğru yerdesiniz.

Acıbadem Alarko Klima Servisi

Çok yaygın olarak iş yeri sahiplerinin tercih ettiği en sorunsuz klima markalarından biri olan Alarko klimalar için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan Alarko klimanızı tamir ettirmek için Acıbadem Alarko servisi arayarak sorunun aynı gün içinde giderilmesini sağlayabilirsiniz. Servisimiz tüm klima onarımlarına ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. 1 yıl garantili Alarko klima tamiri için bizi şimdi arayın. Yaz kış sürekli olarak kullanılan Alarko klimanız düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Hava değişiminden üreyen bakteriler klima fanı ile ortama yayılır. Ortamda kötü bir koku var ise klimanız bakterileri üflemeye başlamış demektir. Bunun için ilaçlı klima bakımı yapılması tek çözümdür. Kusursuz bir klima bakım için bizi arayın. Servisimiz bünyesindeki deneyimli klima ustaları ile Alarko klima kullanıcılarına servis ve bakım hizmetleri veriyoruz.

Alarko klima modellerinde sıklıkla karşılaştığımız arıza cihazın aşırı kötü koku yaymasıdır. Klimanızı yaz kış kullanıyorsanız bu kokuya çok maruz kalmazsınız ama sadece yaz aylarında kullanıyorsanız bakterilerin çoğalması için gerekli zaman kış ayında sağlanıyor. Klimanız kötü kokuyor ise bakımsızlıktan kaynaklanır ve muhtemelen petekleriniz ağzına kadar bakteri ile dolmuştur. Bu bakteriler sadece koku değil, sizi hasta da edebilir. Alarko klima bakımı için Acıbadem servisimizi arayabilirsiniz.

Servise Nasıl Ulaşırım?

Acıbadem Alarko servisi olarak sizden gelen servis taleplerine aynı gün içinde cevap veriyoruz. Servisimiz çağrı merkezini bünyesinde barındırmaktadır. Haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Teknikerlerimiz haftanın 6 günü teknik destek vermektedir. Arızalı Alarko kombi ve klima modelleri için bize ulaşmak istiyorsanız sabit hattımızdan arayabilir veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Acıbadem Alarko Kombi Servisi
Acıbadem Alarko Kombi Bakımı
Acıbadem Alarko Klima Servisi
Acıbadem Alarko Klima Bakımı
Acıbadem Alarko Klima Montajı

Tüm bu hizmetler için bizi arayarak aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz. Onarımlar aynı gün içinde ve kesinlikle yerinde yapılır.