26 Ağustos 2020

Acıbadem Arçelik Servisi

ile regalservisim

Acıbadem Arçelik servisi, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına bölgesel servis hizmeti veriyor. Pratik ve ekonomik çözümler için bizi hemen arayın. Şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm Arçelik cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Arçelik servis için hemen arayın. Firmamız marka bağımsız özel servis desteği vermektedir.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka tüm beyaz eşyaların tamiri için bizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm cihazlara tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Firmamızın onarımını yaptığı cihazlar aşağıdadır.

  • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
  • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
  • Arçelik kurutma makinesi tamiri
  • Arçelik buzdolabı tamiri
  • Arçelik derin dondurucu tamiri
  • Arçelik fırın tamiri
  • Arçelik ocak tamiri

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen çamaşır makinesi markalarının başında gelen Arçelik çamaşır makineleri için tamir hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Arçelik çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Acıbadem Arçelik servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını tedarik edebiliyoruz. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak arızalı Arçelik çamaşır makinesi için tamir hizmeti talep edebilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının eli ayağı olan Arçelik bulaşık makinelerini gün içinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Acıbadem Arçelik servis olarak semtimizde ikamet eden müşterilerimize haftanın 7 günü servis desteği sunuyoruz. Özellikle haftanın 6 günü çalışan müşterilerimiz pazar günü için servis talebi açtırabilir. Fiyatlarımız son derece ekonomik ve değiştirdiğimiz parçalar kesinlikle orijinaldir.