30 Temmuz 2019

Acıbadem Eca Servisi

ile regalservisim

Zaman geçtikçe teknolojiye olan bağlılığımız gittikçe artıyor. Günlük hayatta neredeyse her işimizi güvendiğimiz bu elektronik aletlere yaptırmaya başladık. Teknolojik aletler sayesinde birçok alanda tasarruf edebiliyoruz. Kimi teknolojik aletler bize zaman kazandırıyor, kimi ise bize büyük konfor sunuyor. Yine bu teknolojik aletler sayesinde en temel haklarımızdan birisi olan barınmayı daha konforlu hale getirebiliyoruz. Teknolojinin ilerlemesi ile yazları serin odalarda, kışları ise sıcacık odalarda konaklayabiliyoruz. Bunu sağlarken bize yardımcı olan teknolojik aletler var. Bizlere yazın sıcağına kalkan olan klimalar, bizleri kışın sert soğuğundan koruyan kombi ısıtma sistemleri var. Ancak bu sistemler bazen istediğimiz gibi çalışmayabiliyor. Gerek elektrik sorunlarından olsun, gerek parça içi oluşan teknik problemlerden olsun güvendiğimiz teknolojik dostlarımız bizi bazen yarı yolda bırakabiliyor. İşte tam bu sırada Acıbadem Eca Servisi olarak biz devreye giriyor ve sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Eğer Eca marka cihazınızda teknik bir sorun yaşarsanız, hiç çekinmeden, 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilir ve alanında uzman kadromuz sayesinde probleminizi giderebilirsiniz.

Acıbadem Eca Teknik Servisi

Acıbadem Eca Teknik Servisi sayesinde sizi kışın ortasında soğukta bırakan veya yazın ortasında sıcağa maruz kalmanıza neden olan ürününüzün onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Dediğimiz gibi 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizle çözüm odaklı görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Eğer mümkünse cihazınızın sorunu telefon üzerinden halledilir. Çağrı merkezi elemanımız sizleri yapmanız gereken şeyler doğrultusunda bilgilendirir ve çözüme ulaşmanızı sağlar. Fakat sorun her zaman bu kadar kolay çözülemeyebilir. İşte bu zamanlarda ise profesyonel Acıbadem Eca Teknik Servisi gezici elemanlarımız yardımınıza koşar. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayıp sorununuzu dile getirmek. Buradan sonrası ise çok basit! Müsait olduğunuz gün ve saati seçip evinizin adresini çağrı merkezimize bildirirsiniz. Ardından güler yüzlü teknik servis elemanı arkadaşlarımız evinize gelerek sorunu yerinde tespit eder. Bu aşamadan sonra çözüm odaklı çalışan arkadaşlarımız cihazınızın arızasını gidermek için gerekli işlemleri yapmaya başlar. Bu işlem bazen parça değişimi olur, bazen de teknik bir parçanın tamiratıyla gerçekleştirilir. Teknik servis arkadaşlarımız sorununuzu çözdükten sonra cihazınızı kullanımınıza geri sunar.

Neden Acıbadem Eca Teknik Servisi?

Bizimle ilk defa çalışacaksanız, bu soruyu sormanız gayet olası. Ancak bu sorunun çok ikna edici bir cevabına sahibiz. Yıllardır bu alanda çalışmış profesyonel arkadaşlarımızla sorununuzu çözmek bizim işimiz. Çağrı merkezimiz 7/24 ulaşılır durumda ve her an sizin hizmetinizde. Şirket prensibimiz olarak amatör iş yapmayı reddediyoruz. Sorununuzun çözümü aşamasında iletişim kurduğunuz her çalışanımız alanında uzun yıllardır çalışan profesyonel kişilerdir. Bu kişiler işlerini severek yapan ve sadece çözüm odaklı çalışan bireylerdir. Yıllardır bu sektöre biz yön veriyoruz ve başarımızın sırrı ise bu. Bizi seçmenizi gerektiren başka bir sebep ise, teknik servis sağladıktan sonra sizinle iletişimimizi kesmememiz. Acıbadem Eca Teknik Servisi olarak bizden teknik destek aldığınız günden itibaren 1 yıl boyunca cihaz garantisi veriyoruz. 1 yıl içerisinde cihazınız tekrar bozulursa hiçbir ücret talep etmeden cihazınızı eski sağlığına geri kavuşturuyoruz. Bütün bunları ise sizin memnuniyetinizi gözeterek ve profesyonelce yapıyoruz. Unutmayın, bizlerin en büyük motivasyonu sizlerden gelen olumlu geri dönüşlerdir.