18 Ağustos 2019

Acıbadem Vaillant Servisi

ile regalservisim

Vaillant kullanıcılarına servis hizmetleri sunan Acıbadem Vaillant servisi, hem kombi hemde klimalar için arayabilirsiniz. Acıbadem merkezli şubemiz ile tüm Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde ikamet eden Vaillant kullanıcılarına hizmet veriyoruz. Arızalı veya bakım zamanı gelen tüm Vaillant kombi ve klimalar için bizi hemen arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 1 yıl garantili onarım desteği veren firmamız değişen parçalara da parça garantisi veriyor.

Vaillant Kombim Sıcak Su Vermiyor

Bakım zamanı geçen tüm Vaillant kombilerde en sık görülen arıza cihazın sıcak suyu vermemesi veya sıcak su akarken bir anda soğumasıdır. Zamanla özelliğini yitiren NTC sensör artık suyun derecesini ölçemez ve karta doğru bilgi veremez. Bu yüzden cihaz sıcak suyu açtığınızda ateşleme yapmaz. Sıcak su arızalarından tek seferde kurtulmak istiyorsanız Acıbadem Vaillant Servisi arayarak kombi servis kaydı bırakabilirsiniz.

Vaillant Kombim Petekleri Isıtmıyor

Peteklerin ısınması için cihazın ateşleme yapması ve sirkülasyon pompası ile sıcak suyu sürekli sistemde dolaştırması gerekir. Fakat bakımsızlıktan filtresi dolan ve pompası balçık ile kaplanan kombi suyu çeviremez. Bakımı yapılan kombi daha rahat ateşleme yapar ve suyu çok daha hızlı sirkülasyon eder. Bu sayede peteklerin tamamı ısınır ve çok daha az bir performansla hızlı ısınma ile çok çabuk otomatiğe girer. Vaillant kombinizin petekleri ısınmıyor veya yarısı ısınıyorsa Acıbadem Vaillant servisi arayarak aynı gün içinde kombi onarım hizmeti alabilirsiniz. 

Acıbadem Vaillant Klima Servisi

Vaillant klima modelleri için servisi, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızalı Vaillant klimanızın onarımı için Acıbadem Vaillant servisi arayarak klima ekibi çağırabilirsiniz. Klimanızın modeli ne olursa olsun yedek parçalarına sahip olduğumuz için tamirini yerinde yapıyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Vaillant klima modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Bütün sorunları yerinde çözüyoruz. Ayrıca Vaillant klima modelleri için periyodik bakım hizmetleri de veriyoruz. Periyodik bakım sayesinde hem klimanızın ömrünü uzatırsınız hemde daha verimli çalışmasını sağlayarak elektrikten tasarruf edersiniz. Ayrıca bakımı yapılmayan klimaların fan ile ortama yaydığı ölü bakteriler maksimum 2 gün içinde sizi hasta edecektir. Bu durumda kalmamak ve sağlıklı bir şekilde Vaillant klimanızı kullanabilmek için bizi hemen arayın. Tüm klima tipleri için periyodik bakım işlemini aynı gün içinde yapıyoruz. 

Vaillant Klima Montaj ve De-Montaj

Split tip Vaillant klimalar için montaj ve yer değişikliği hizmeti veriyoruz. BTU ebadı ne olursa olsun tüm boyuttaki klimalar için sökme ve takma hizmetleri sunuyoruz. Montaj işlemi sırasında gerekli olacak tüm parçalara sahibiz. Boru kiti, klima gazı, drenaj borusu, elektrik kablosu gibi montaj sırasında gerekli olacak tüm parçalar yanımızda olduğu için montajı aynı gün içinde yapıyoruz. Klimanızı söktürmek istiyorsanız muhakkak Acıbadem Vaillant servisi şubemizi arayın. Klima sökümünü profesyonelce yapıyoruz ve cihazın içindeki gazı topluyoruz. Bu sayede tekrar kullanmak istediğinizde tek yapmanız gereken montaj yaptırmak. Ekstra bir gaz masrafınız olmadan klimanızı yeni yerinde direkt olarak kullanabilirsiniz. Klima montaj ve de-montaj için bir gün öncesinden randevu almanız gerekiyor. Uzun süren bir işlem olduğu için bir iş günü içinde yapılacak montaj sayısı bellidir. 1 gün öncesinden plan yaparak işin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.