26 Aralık 2019

Alemdağ İndesit Servisi

ile regalservisim

Alemdağ İndesit Servisi

Teknoloji dünyasında, bir cihazın kullanım kalitesi, servis hizmeti ile ölçülmektedir. Bir cihazın servisi ve parçası varsa, o cihaz uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir. Firmamız, hayatımızın bir parçası olan beyaz eşyaları, kısa sürede tamir etmektedir. Yedek parça destekli servis hizmeti sunan ekibimiz, kısa sürede Alemdağ İndesit servisi işlemini gerçekleştirmektedir.

Beyaz Eşya Konusunda Uzman Ekip

Servis hizmetlerinde, teorik açıdan ve pratik açıdan yeterli olan elemanlar tercih edilmektedir. Teorik eğitimini tamamlamış ve sertifika almış elemanlarımız, servis işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Kış aylarında olumsuz hava koşullarında aynı performansla hizmet veren ekibimiz, zamanı en iyi şekilde kullanmak suretiyle etkili servis çözümleri sunmaktadır.

Servis işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üretmeye devam eden servisimiz, gerekli bütün parçaları tedarik etmektedir. Yedek parçalar, cihazın markasına göre farklılık göstermektedir. Alemdağ İndesit servisi randevu işlemi esnasında verdiğiniz arıza bilgileri doğrultusunda, yedek parçalar araçta hazır bir şekilde beklemektedir.

Yerinde Çözüm

Servis hizmetimizin en önemli özelliği, hızlı, pratik ve etkili olmasıdır. Servis işlemlerinde şu sıra takip edilmektedir.

  1. Yerinde çözüm programımızda, söz verilen zamanda adrese ulaşmak ve kısa sürede tamir yapmak, en önemli amacımızdır.
  2. Yerinde tamir, bakım ve onarım, yedek parça destekli yapılmaktadır.
  3. Yedek parçalar servis aracında hazır beklemektedir.
  4. Yedek parçalar, müşteri onayı olmadan montajlanmamaktadır.

Bakım ve onarım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan servis elemanlarımız, istediğiniz zaman kapınıza gelmektedir.

Bu sektörde hızlı olmak ve güvenilir tamir hizmeti sunmak önemlidir. Firmamız hızlı olduğu kadar güvenilir tamir hizmeti sunan servis ekipleriyle çalışmaktadır. Alemdağ İndesit servisi işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için zamanında adrese ulaşan ekiplerimiz, seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Online Çözüm

Müşteri hizmetlerimizi telefonunuzdan günün her saatinde arayabilirsiniz. İster müşteri hizmetleri telefonunda, ister sitemizden, profesyonel servis hizmetimizi talep edebilirsiniz. Hizmet talebinden önce nereden aradığınızı belirtmelisiniz. Firmamız, adresinizin uzaklığını hesap ederek servis saati belirlemektedir. Trafik, kötü hava koşulları ve benzeri etkenler hesap edilmektedir. Elemanlarımız söz verilen saatte adresinize ulaşmaktadır.