24 Ocak 2021

Altayçeşme Beko Servisi

ile regalservisim

Altayçeşme Beko servisi, Maltepe ilçesindeki en eski beyaz eşya tamircilerinden biridir. Servisimiz tüm Beko cihazların onarımlarını yapacak teknik kadroya ve yedek parça imkanlarına sahiptir. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımları için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Beko cihazlar 1 sene garantilidir. Altayçeşme şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatları ve en akıllıca tasarlanmış programlarıyla ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Beko bulaşık makineleri için Altayçeşme Beko servisi olarak tamir desteği veriyoruz. Çalışmayan, temiz yıkamayan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko cihazlarınızın tamiri, bakımı, montaj ve aksesuarları için bizi hemen arayın. Servisimiz bünyesinde çalışan ustaların her biri işinin ehli kişilerdir. Bulaşık makinenizin sorunu ne olursa olsun yerinde onarım yapılır.

Beko Buzdolabı Servisi

Servisimiz bir evin olmazsa olmazı Beko buzdolabı modelleri için en hızlı servis hizmetini sağlayan nadir firmalardan biridir. Altayçeşme Beko servisi olarak tüm buzdolabı arızalarını yerinde gideriyoruz. Anakart, motor, fan, rezistans, sensör, sigorta gibi parçaları yerinde değiştiriyoruz, dolabınızı asla taşımıyoruz.