15 Aralık 2019

Altayçeşme İndesit Servisi

ile regalservisim

Altayçeşme İndesit Servisi

Beyaz eşyalarda karşılaşılan arızalar konusunda yıllara dayanan uzmanlığımız sayesinde kalıcı çözümler bulan bir firmayız. Çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, derin dondurucudan ocak onarımına kadar her türlü beyaz eşya tamirinde güvenilir, kaliteli, özenli ve garantili şekilde hizmet veriyoruz. Firma olarak, tüm İstanbul genelinde sağladığımız kaliteli özel servis hizmetlerini Maltepe ilçesi Altayçeşme İndesit servisi olarak da sunuyor ve firmamız farkını gösteriyoruz.

En Kısa Sürede Müdahale

Firma olarak, verdiğimiz tam zamanlı hizmette, beyaz eşyalarda oluşan arızaya bildirim yaptığınız gün içerisinde müdahale ediyoruz. Sunduğumuz teknik servis işlerinde zamanında müdahaleye önem veriyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en kısa sürede cevap vermeye gayret ediyoruz. Zamanlama noktasındaki hassasiyetimiz ile müşterilerimizin takdirini topluyoruz.

Yerinde Tamir

Onarım istediğiniz beyaz eşyaya, hızlı şekilde müdahale yanında bulunduğu yerde tamir imkanına da servisimiz ile kavuşuyorsunuz. Teknik serviste görev alan araçlarımızda onarım için gerekli tam donanım bulunurken, işinde usta servis elemanlarımızda deneyim ve bilgileri ile yerinde onarım yapıyor. Ancak çok büyük kapsamdaki arızalar yönünden ise beyaz eşyayı alıp, tamir sonrası en kısa sürede evinize getiriyor ve tekrar kuruyoruz.

Kaliteli Özel Servis

Firma olarak, kaliteli özel servis hizmetini sizlere güler yüzle sunuyoruz. Zamanlama konusundaki hassas çalışmamız yanında ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak, kalıcı onarımlar gerçekleştiriyoruz. 

Bu kapsamda;

  • Beyaz Eşyalarınızın gerekli tamir işlemleri yanında bakım ve montajlarını yapıyoruz,
  • Yerinde müdahale ile gereklilik olmadıkça eşyalarınızı evden dışarı çıkarmıyoruz,
  • Parça değişimlerinde ve onarım işlerinde firma garantisi sunuyoruz.

Özenli çalışmaya dayanan servis hizmetlerimizde önceliği müşteri memnuniyetine veriyor ve daima nitelikli teknik destek sağlıyoruz.

Uygun Fiyat

Firma olarak bize haftanın her gününde saat sınırlaması olmaksızın istediğiniz an ulaşabiliyor, arıza kaydınızı düşebiliyor ve bizden hizmet talebinde bulunabiliyorsunuz. Firmamız yetkilileri en kısa sürede, tamiri gereken her tür beyaz eşyaya müdahale ile gereken onarımı yerine getiriyor. Kaliteli servis hizmetlerimizi ekonomik yönden de hesaplı fiyatlar ile veriyoruz. Ödeme konusunda sağladığımız alternatiflerle bizden hizmet alan müşterilerimize bütçe dostu birçok çözüm sunuyoruz.