4 Aralık 2019

Altıntepe Bosch Servisi

ile regalservisim

Altıntepe Bosch Servisi

Türkiye’nin en iyi beyaz eşya markası Bosch sizlere beyaz eşya, klima ve kombi alanında hizmet veren bir markadır.

Destek Merkezi

Bosch marka herhangi bir ürünün arızalanması ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız sitemizde bulunan destek merkezi size bu alanda yardımcı olabilir. Özellikle elektronik aletler kısa sürede bozulabilen ürünler olduğu için mutlaka bakımları aksatılmadan yapılmalıdır. Daha önce meydana gelmiş olan bütün arıza kayıtlarına buradan ulaşarak sorunlarınızı kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Bizler destek merkezi anlamında yıllardır bu işi yapan bir firmayız. Bizimle beraber bünyemizde çalışan çok fazla ekibimiz bulunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu olmakla beraber teknik ekimiz sizlere hizmet vermektedir. Genellikle hafta sonu nöbetçi ekiplerimiz destek olurlar.

Temizlik ve Bakım

Zaman zaman kullanılan eşyalara bakım ve temizlik yapmak gerekir. Birçok eşyada bakımları geldiği için belli bir süre bozulmaya başlar. Bu anlamda devreye Altıntepe Bosch servisi olarak bizler devreye giriyoruz. Özellikle kalorifer ve petekler en az yılda bir kez temizlik ve bakımları yapılması gereken ürünlerdir. Bu nedenle yılda bir kez mutlaka servis hizmetinden yararlanmak gerekecektir.

Altıntepe Bosch Buzdolabı Servisi
Altıntepe Bosch Derin Dondurucu Servisi
Altıntepe Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Altıntepe Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Altıntepe Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Altıntepe Bosch Elektrik Süpürgesi Servisi
Altıntepe Bosch Fırın Servisi
Altıntepe Bosch Ocak Servisi
Altıntepe Bosch Klima Servisi
Altıntepe Bosch Kombi Servisi

Beyaz eşyalar ise genellikle bozulduğu zaman servise giden ürünlerdir. Ancak bu konuda hizmet alırken en iyi hizmet veren firmanın tercih edilmesi gerekir. Bazı firmalar hizmet verdiği zaman garanti süresi vermezler. Ancak bizler bu hizmeti verirken 1 yıl geçerli garanti de veriyoruz. Bu sürede bozulan ürünlerin onarımı bizler tarafından ücretsiz yapılır.

Online Servis Kaydı

Bosch marka ürünlerinizin servis ve bakım kayıtları için web sitemiz üzerinden online kayıt da oluşturabilirsiniz. Online kayıt işlemi oluşturduğunuz zaman kayıtlarınız bizlere ulaşır. Teknik ekimiz kaydınızı görür görmez telefon ile sizlere ulaşarak sorunun ne olduğunu örenmeye çalışır. Daha sonra eğer ekibin gelmesi gerekiyorsa sizlere randevu verilir. Randevu sırasında sorunlarınız teknik ekimiz tarafından çözülür. Ancak yedek parça değişimi gibi durumlar varsa bunun için biraz beklemek gerekecektir. Çünkü yedek parçaların temini biraz uzun sürebiliyor. Özellikle bazı markalar ithal olabiliyor. Bu nedenle parçalar da yurt dışından geldiği için beklemek gerekebiliyor.