18 Mayıs 2021

Altıntepe Buderus Servisi

ile regalservisim

Altıntepe Buderus servisi, Buderus kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Buderus cihazların aynı gün içinde tamiri için Altıntepe servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 1 yıl garantili Buderus onarımı için hemen arayın. Çağrı merkezimiz sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyor.

Buderus Kombi Servisi

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Buderus kombi modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Kombi tamirinde uzman kadromuz ile siz Altıntepe ve civarında ikamet edenlere hızlı çözümler sunuyoruz. Altıntepe Buderus servisi olarak eski yeni tüm kombi modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı hızlıca tamir ediyor ve 1 sene parça garantisi veriyoruz. Onarımlarda kullandığımız tüm parçalar orijinal ve 1 yıl garantilidir.

Buderus Klima Servisi

Yaz aylarında aralıksız çalışan Buderus klimalar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Buderus klima modelleri için Altıntepe Buderus servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Klimanızın periyodik bakımları için tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. Periyodik bakım için sadece temizlik yapan firmalar ile kesinlikle kıyaslamayın.