5 Temmuz 2019

Altıntepe Ferroli Servisi

ile regalservisim

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesinden dolayı birçok ev eşyası da bu gelişmelerden nasibini aldı. Artık evlerimizde her eşyamız elektronik donanımlar ile çevrelenmiş durumda. Bizler için sunulmuş olan bu ürünleri evlerimizde kullanarak hizmetlerinden faydalanmış oluyoruz. Fakat her elektronik cihazda olduğu gibi bu tür ev eşyaları da bazen bizim için sıkıntı yaratabiliyor. Her elektronik eşya bakıma ihtiyaç duyar. Zamanla eskiyen ya da bozulan parçalarının değiştirilmesi gereken bu cihazlar bazen bizler için de tehlike oluşturabilir. Bu yüzden de hiçbir elektronik eşyamızın bakımını geciktirmemeliyiz. Bizler için elektronik ev eşyası üreten birçok firma, marka mevcut. Bu markalardan biri de Ferroli. Ferroli üretmiş olduğu kombi, su ısıtıcısı, termostat vb gibi elektronik eşyalar üreterek insanların kullanımına açıyor. Bu cihazları kullanırken bazen sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Çevremizde sıkıntımızı giderebilmesi için de teknik servisler arıyoruz. Bizler Altıntepe halkını servis aramaktan kurtarıyor ve hizmet vermek için bizleri aramanızı bekliyoruz. Altıntepe Ferroli Servisi olarak Altıntepe halkının Ferroli markalı cihazlarını onarıyor ya da bakımlarını yapıyoruz.

Altıntepe Ferroli Servisine Nasıl Ulaşabilirim ?

Altıntepe Ferroli Servisimize ulaşarak Ferroli markalı cihazlarınızın onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bizlere ulaşmak için belirtilen telefon numaralarını arayabilir ve teknik ekibimizden faydalanabilirsiniz. Sizlerin elektronik cihazlarınız ile yaşamış olduğunuz sıkıntılara her daim yardımcı olmak adına çağrı merkezleri hizmetimizi 7/24 açık tutuyoruz. Her daim açık olan çağrı merkezlerimiz sayesinde saat kaç olursa olsun sizlere destek veriyor ve aynı zamanda teknik ekibimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Ferroli markalı kombi, şofben vb. gibi elektronik cihazlarınız ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız bizleri arayarak alanında uzman olan ekibimizden faydalanabilirsiniz. Telefonda belirttiğiniz tarihlerde evinize misafir olarak geliyor ve cihazınızı yerinde onarıyoruz. Cihazınızı evlerinizde onardığımız için sizleri servise yormuyor ve hızlı bir hizmet sunmuş oluyoruz. Bu güne kadar birçok Altıntepe sakininin evine misafir olarak cihazlarını onardık. Güler yüzlü ve anlayışlı olan teknik ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sadece cihazlarınızı onarmakla kalmayıp cihazlarınızın bakımlarını da gerçekleştirebiliriz. Uzmanlara göre elektrikli ev eşyalarının sağlığınız açısından yılda en az 1 kere onarılması gerekiyor. 

Neden Altıntepe Ferroli Servisi ?

Bizler sadece cihazlarınızı onarmakla kalmıyor yaptığımız işinde arkasında duruyoruz. Öyle ki sizlere sağlamış olduğumuz her yedek parça ve işçiliğimiz için tam 1 yıl garanti imkanı sunuyoruz. Sizlere verdiğimiz garanti sayesinde sizleri tekrar arızalanırsa ne olacak gibi düşüncelerden de kurtarmış oluyoruz. Eğer sizlerde hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız belirtilen telefon numaraları aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bizleri arayarak cihazınızın arızası hakkında bilgi de alabilirsiniz. Sizlere her daim yardım etmek için çalışıyoruz. Bu güne kadar sağlamış olduğumuz hizmetler sayesinde Altıntepe halkının sevgisini ve güvenini kazandık. Altıntepe Ferroli Servisi olarak Ferroli markalı cihazlarınızı evlerinize gelerek onarıyor ve tam 1 yıl garanti veriyoruz. Cihazlarınızın yıllık bakımlarını da yaparak hem cihazınızın ömrünü uzatıyor hem de verimliliğini artırmış oluyoruz. Bu sebeple hem cihazınızın sağlığı hem de sizlerin sağlığı açısından cihazlarınızın bakımlarını ihmal etmemenizi öneriyoruz. Bu zamana kadar Ferroli markalı cihazlarını onardığımız Altıntepe halkına memnuniyetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz ve yeni müşterilerimize yardımcı olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.