13 Kasım 2019

Altıntepe Siemens Servisi

ile regalservisim

Altıntepe Siemens Servisi

Siemens kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Siemens cihazlarınız için aynı gün içinde servis desteği veriyoruz. 1 yıl garantili Siemens onarım hizmeti için bizi hemen şimdi arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü servis hizmetimiz vardır. Çağrı merkezimiz geç saatlere kadar kayıt almaktadır. Siemens marka cihazınız arızalandığı zaman bizi direkt arayabilirsiniz. Bölgenin en eski beyaz eşya servisi olarak Siemens marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kurutma makinesi, fırın ve ocaklar için aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz. Yaşadığınız tüm teknik sorunların en kısa sürede çözülmesi için bizi şimdi arayın. Altıntepe Siemens servisi, bölgedeki tüm Siemens kullanıcılarına 14 yıldır servis desteği vermektedir.

Soğutma alanında uzman kadromuz ise Siemens klimalar için servis desteği veriyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, karlanma yapan tüm Siemens klimalar için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Kesinlikle orijinal parçalar ile çözüm üreten servisimizde tüm onarımlar gün içinde yapılır. Klimanızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. Servisimiz sizlere kusursuz bir klima onarım hizmeti vermektedir. Ayrıca dilerseniz klimanızın bakımlarını firmamızda titiz ve ekonomik bir şekilde yaptırabilirsiniz. Klima bakımları gerekli bir işlemdir. Aksi halde klima peteklerinde oluşan bakterilerden dolayı hastalık kapabilirsiniz. Klima ilacı sayesinde bu bakteriler 2 saat içinde temizlenir.

Altıntepe Siemens Buzdolabı Servisi

Altıntepe Siemens Derin Dondurucu Servisi

Altıntepe Siemens Klima Servisi

Altıntepe Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Altıntepe Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Altıntepe Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Altıntepe Siemens Ocak Servisi

Altıntepe Siemens Fırın Servisi

Altıntepe Siemens Elektrik Süpürgesi Servisi

Siemens buzdolabınız soğutmuyor mu? Bizi hemen arayın. Yiyecekleriniz bozulmadan arızalı Siemens marka buzdolabınızı tamir edelim. Altıntepe Siemens servis firmamız buzdolabı ve derin dondurucu onarımında gerekli olan tüm yedek parçalara sahiptir. Bu sayede yaşadığınız sorunları en hızlı şekilde bizimle çözebilirsiniz. Şubemiz 1 yıl garantili onarım yapmaktadır. Arızalı Siemens buzdolabı ve derin dondurucu onarımında kullanılan yedek parçalarda 1 yıl garantilidir. Garantiniz resmi evrak ile size teslim edilir. Servisimiz özel servis olarak hizmet verdiği için fiyatlarımız çok daha uygundur. Ekonomik fiyatlara onarım yaptırmak için bizi hemen arayın. Siemens yetkili servis firmalarından fiyat alıp bizimle kıyaslama yapabilirsiniz. Ayrıca yetkili servislerde onarım mümkün değildir. Servis olarak tamir edilecek parça var ise tamirini de yapıyoruz. Bu da sizin daha ekonomik fiyatlara sorundan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Altıntepe Siemens servisi olarak ekibimize güveniyoruz ve tüm onarımları aynı gün içinde gerçekleştiriyoruz.

Siemens Fırın ve Ocak Servisi

Siemens marka fırın veya ocak kullanıyorsanız bu cihazların hem arızalarını onarıyor hem de dönüşümlerini yapıyoruz. Doğal gazdan tüpe veya tüpten doğal gaza dönüşüm hizmeti almak için Altıntepe Siemens servisi firmamızı hemen arayın. İkinci el veya kullanılmış Siemens marka ocak ve fırınlarınız için montaj hizmetleri de veriyoruz.