7 Nisan 2020

Altunizade Altus Servisi

ile regalservisim

Firmamız Altunizade Altus servisi olarak İstanbul’un Altunizade ilçesinde servis hizmeti veriyor. Altus markasındaki ürünlerin arızalarına çözümler buluyoruz. Ayrıca kombi ve klima gibi belirli aralıklarla bakım gerektiren Altus ürünlerinin bakımını da firma olarak yapıyoruz.

Altus Beyaz Eşyalar İçin Servis Hizmeti

Servis firması olarak Altus markasına ait farklı modellerdeki beyaz eşyalar için servis hizmeti veriyoruz. Beyaz eşyalar evlerde en çok kullanılan ürünler oldukları için zaman içinde farklı nedenlerden dolayı arıza yapabiliyorlar. Bu durumda servisimiz arızaların ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Arıza hizmetimizi bu alanda başarılı olan firma elemanlarımızla veriyoruz. Arıza onarım hizmeti verdiğimiz beyaz eşyalar arasında fırın, derin dondurucu, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve çamaşır makinesi gibi ürünler bulunuyor. Ayrıca arıza çözümleri sırasında makineler için uygun olan yedek parçaları kullanıyoruz.

Altus Kombi Ve Klima İçin Servis Hizmeti

İstanbul’un Altunizade semtinde hizmet veren firma olarak beyaz eşyalar haricinde kombi ve klimalar içinde servis hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz kapsamında kombi ya da klimaların bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Genellikle kış aylarında kullanılan kombilerin kişilerin ısınmasını sağlaması için periyodik bakımlarını firma olarak yapıyoruz.

Aynı şekilde yazın genellikle serinlemek amacıyla kullanılan klimalarında senelik bakımlarını yapıyoruz. Bakım hizmeti dışında herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan kombi ya da klimaların arızalarına çözüm buluyoruz. Parça değişimlerinde de tıpkı beyaz eşyalarda olduğu gibi ürünleri uygun parçaları kullanıyoruz. Altus servisi olarak haftanın her günü servis hizmetimizi Altunizade’da bulunan müşterilerimiz için profesyonel olarak veriyoruz.