13 Haziran 2020

Altunizade Bosch Servisi

ile regalservisim

Altunizade Bosch servisi, Bosch beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcıları için Üsküdar ilçe genelinde onarım, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Altunizade şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm cihazlar 1 sene garantilidir. Garantili ve kaliteli Bosch servisi için bizi hemen arayın. Haftanın 7 günü teknik servis desteği veren firmamızda parça değişimleri orijinal parçalar ile yapılır. Kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız işinin ehli ustalar ile çalışmaktadır.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch marka eski yeni bütün beyaz eşya modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Beyaz eşyalarınız ne kadar eski olursa olsun arızalandığı zaman değiştirmeden önce muhakkak servis görüşü almanız yararınıza olacaktır. Çoğu arıza uygun fiyata halledilecek arızalardır. Beyaz eşya fiyatlarının sürekli zamlandığı ülkemizde tamir en uygun ve en ekonomik yöntemdir.

  • Bosch çamaşır makinesi servisi
  • Bosch kurutma makinesi servisi
  • Bosch bulaşık makinesi servisi
  • Bosch buzdolabı servisi
  • Bosch derin dondurucu servisi
  • Bosch fırın servisi
  • Bosch ocak servisi

Servisimiz çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sallanan, sigorta attıran tüm Bosch beyaz eşyalarınızın tamirini aynı gün içinde yaptırmak için Altunizade Bosch servisi hemen arayın. Servisimize arızalı beyaz eşyalarınızın onarımını haftanın 7 günü yaptırabilirsiniz.

Bosch Kombi Servisi

Sağlamlığı ile bilinen Bosch kombi modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Bosch kombilerin arızasının gün içinde gidermek için Altunizade şubemizi şimdi arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan, ses yapan, sigorta attıran tüm kombi modellerini

  • Bosch kombi tamiri
  • Bosch kombi yıllık bakımı
  • Bosch kombi montajı

Bosch Klima Servisi

Split tip tüm klima modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. Bosch klimanız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya koku yapıyorsa Altunizade Bosch servisi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Eski yeni tüm Bosch klima modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Bu sayede yeni klima almadan arızalı klimanızı aynı gün içinde tamir ediyor ve kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Servisimizden detaylı ve titiz klima bakım hizmeti almak istiyorsanız aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile kusursuz bir klima bakımı desteği veriyoruz. Klima bakımı sayesinde hem kötü kokudan kurtulursunuz hem de bakterilerden kurtulursunuz.

Split tip klimaların servisi ve bakımının yanı sıra montaj hizmetleri de veriyoruz. Klimanızı montaj ettirmek veya yer değişikliği yapmak için bizi hemen arayın.