25 Şubat 2019

Altunizade Regal Servisi

ile regalservisim

Altunizade Regal Servisi

0216 527 62 72, Üsküdar / Altunizade semtinde ikamet eden Regal kullanıcıları tüm teknik arızalar ve montajlar için Altunizade Regal servisi arayarak destek talep edebilirler. Servisimiz tüm arıza ve montajlara aynı gün içinde geliyor. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti için doğru adrestesiniz. Servisimiz uzman teknikerleri ve donanımlı Regal servis araçları ile sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyor.

Aynı gün içinde Regal servisi

Servisimiz tüm Üsküdar içe sınırları içinde kalan mahalle ve semtlere aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunuyor. 1 yıl garantili ve yerinde Regal servis hizmeti için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve müsait olduğunuz bir gün için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamız modeli ve yılı ne olursa olsun Regal’in tüm modellerini yerinde tamir edecek ekipman ve beceriye sahiptir.

Altunizade Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde kendini kanıtlamış teknisyenlerimiz ile tüm arızalara aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan Regal buzdolabınızın aynı gün içinde onarımı için Altunizade şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Kusursuz bir Regal buzdolabı servisi için Altunizade Regal Servisi şimdi arayın.