25 Şubat 2019

Altunizade Regal Servisi

ile regalservisim

Altunizade Regal servisi, Üsküdar ilçesindeki en eski tamir firmalarından biridir. Yıllardır siz değerli Regal kullanıcılarına hem tamir hem bakım hem de montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızası ne olursa olsun arızalı Regal cihazlarınızı bizi arayarak garantili bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Profesyonel bir onarım için tek yapmanız gereken bizi aramak.

  • Altunizade Regal Çamaşır Makinesi Servisi
  • Altunizade Regal Bulaşık Makinesi Servisi
  • Altunizade Regal Kurutma Makinesi Servisi
  • Altunizade Regal Buzdolabı Servisi
  • Altunizade Regal Klima Servisi

0216 527 62 72, Üsküdar / Altunizade semtinde ikamet eden Regal kullanıcıları tüm teknik arızalar ve montajlar için Altunizade Regal servisi arayarak destek talep edebilirler. Servisimiz tüm arıza ve montajlara aynı gün içinde geliyor. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti için doğru adrestesiniz. Servisimiz uzman teknikerleri ve donanımlı Regal servis araçları ile sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyor.

Altunizade Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinesi tamirinde son derece deneyimli kadromuz sayesinde sizlere profesyonel çözümler üretebiliyoruz. Bizim için arızanın hiç bir önemi yok. En önemli şey arıza bildiriminde bulunurken cihazın tam modelini söyleyebilmeniz. Yıllardır bu işi yaptığımız için siz bize arıza bildiriminde bulunduğunuzda biz olası parçaları zaten biliyoruz. Tek sorun hangi model olduğu eğer siz modeli söylerseniz nokta atışı tamir yapıyoruz. Altunizade Regal servisi firmamızda her modelin tamiri mümkündür.

Aynı gün içinde Regal servisi

Servisimiz tüm Üsküdar içe sınırları içinde kalan mahalle ve semtlere aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunuyor. 1 yıl garantili ve yerinde Regal servis hizmeti için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve müsait olduğunuz bir gün için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamız modeli ve yılı ne olursa olsun Regal’in tüm modellerini yerinde tamir edecek ekipman ve beceriye sahiptir.

Altunizade Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde kendini kanıtlamış teknisyenlerimiz ile tüm arızalara aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan Regal buzdolabınızın aynı gün içinde onarımı için Altunizade şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Kusursuz bir Regal buzdolabı servisi için Altunizade Regal Servisi şimdi arayın.