2 Ocak 2020

Armağanevler Bosch Servisi

ile regalservisim

Armağanevler Bosch Servisi

Mutfakta, banyoda ve diğer kategorilerde, beyaz eşyalar evin en büyük ihtiyacı haline gelmiştir. Hayatımızın bir parçası haline gelen buz dolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve derin dondurucular, zorunlu cihazlar kategorisine girmiştir. Her zaman çalışan ve işimizi kolaylaştıran bu cihazların kullanım kalitesi, profesyonel yedek parçalı servis hizmetine bağlıdır. Firmamız, cihazınıza ait yedek parçaları servis aracında hazır bulundurarak, Armağanevler Bosch Servisi işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Aynı Anda Birden Fazla Adrese Hizmet Sunuyoruz

Firmamızın güzide servis ekibi, günün her saatinde sürekli olarak servis hizmeti vermektedir.

Aynı anda birden fazla adrese Armağanevler Bosch servisi hizmeti sunan firmamız, şu özelliklere sahip elemanlarla çalışmaktadır:

  1. Hızlı çalışan ve pratik tamir işlemi gerçekleştiren elemanlarla çalışıyoruz.
  2. Güler yüzlü çalışan elemanlarımız, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir.
  3. Elemanlarımız müşteri onayı olmadan servis işlemi gerçekleştirmemektedir.
  4. İşini seven ve aynı zamanda sertifikalı olan personelimiz, kış aylarında da aynı performansla hizmet sunmaya devam etmektedir.

Eski veya Yeni Bütün Beyaz Eşyaları Tamir Ediyoruz

Beyaz eşyanın tamir edilmesi, her zaman uzmanlık ve sertifika eğitimi gerektirir. Günümüzde her yıl yeni cihazlar ve yeni modeller üretiliyor. Beyaz eşya dünyası her geçen gün yeni teknolojik ürünleri piyasaya sunuyor. Firmamız, bu gelişmeye ayak uydurmak suretiyle, elemanlarına yeni cihazlar konusunda eğitim vermektedir.

Acil Servis İmkanımız Mevcuttur

Hayatımızın akışını gerçekleştiren, yaşam kalitemizi artıran beyaz eşyalar, birden bire bozulabilir. Bu gibi durumlarda firmamız, adresinize en yakın servis aracını adresinize yönlendirmektedir. Acil bakım ve onarım işlemlerinde, adresinize yakın bir servis aracı yoksa firmamız yeni bir aracı yola çıkarmaktadır.

Dört Mevsim Hizmet Sunuyoruz

Firmamızın belli bir mevsimi, belli bir mesaisi yoktur. Haftanın her günü, günün her saatinde servis hizmeti sunuyoruz. Sizin için en uygun zaman diliminde Armağanevler Bosch servisi bakım işlemini gerçekleştiriyoruz. İşinin ehli ekibimizle istediğiniz zaman tamir ve bakım işlemi gerçekleştiriyoruz. Karlı veya sisli havalarda, yollar açıksa, ekiplerimiz söz verdiği zamanda adresinize ulaşmaktadır. Bütün hava koşullarında maksimum servis hizmeti sunuyoruz.