27 Haziran 2019

Armağanevler Klima Servisi

ile regalservisim

Armağanevler Klima Servisi

Armağanevler klima servisi, uzman teknisyenleri ve donanımlı servis araçları ile sizlere 1 yıl garantili onarım hizmetleri veriyor. Titiz bir klima tamiri için Armağanevler şubemizi hemen arayın. Sıcak yaz günlerinde aralıksız olarak çalışan klimaların tüm sorunlarını yerinde çözüyoruz. Gaz şarjı, bakım, montaj gibi işlemler için Armağanevler servisimizi arayarak aynı gün destek alabilirsiniz. Şubemiz bünyesindeki teknikerler işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Servisimizdeki imkanlar dahilinde tüm arızalar aynı gün içinde çözülür.

Profesyonel klima tamir hizmetleri sunan firmamızda tüm modeller için destek verilmektedir. Klimanız soğutmuyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya sigorta attırıyorsa en doğru çözüm bizi aramaktır. Servisimiz tüm arızalar için arayarak destek alabilirsiniz. Eski yeni tüm split klimalar için hizmet veriyoruz.

Armağanevler Arçelik Klima Servisi
Armağanevler Beko Klima Servisi
Armağanevler Altus Klima Servisi
Armağanevler Vestel Klima Servisi
Armağanevler Regal Klima Servisi

Tüm bu markaların klima modelleri için hizmet veriyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak klima teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz sorunlara yerinde çözüm üretmektedir. Yıllarını bu işe vermiş teknikerlerimiz klimanıza profesyonel çözümler üretiyor. Bizi arayarak arızalı klimanızı tamir ettirebilir, bakım yaptırabilir veya montaj ettirebilirsiniz. Servisimiz sizlere hızlı ve pratik çözümler sunuyor. İhtiyacınız olan tüm işlemler için en doğru servis Armağanevler klima servisi şubemizdir.

Klima Montaj ve De-Montaj

Split tip klimalar için de-montaj ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klimanızı dilediğiniz yere monte ettirmek veya söktürmek için bizi şimdi arayın. Tüm boyuttaki klimalar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Klima yer değişikliği, sıfırdan montaj veya sadece söküm için hizmet veriyoruz. Klima yer değişikliğinde gazını topluyoruz. Eski boruları kullanma taraftarı değiliz. İçinden gaz geçen boru zamanla aşınır ve yeni montajda dönecek yerlerinden çatlayabilir. Bu yüzden zamanla gaz kaçağı olur ve gaz boşa gidecektir.