25 Kasım 2019

Atalar Beko Servisi

ile regalservisim

Atalar Beko Servisi

Beko kullanıcılarına beyaz eşya, kombi, klima, fırın ve ocak onarım hizmetleri veriyoruz. Elbette Beko derin dondurucu modelleri için de onarım hizmetleri veriyoruz. Tüm yaptığımız işlemler 1 sene garantilidir. 1 yıl garantili Beko servis hizmeti için Atalar şubemizi hemen arayın. Servisimiz arızalı olan tüm parçaları orijinal parçalar ile değiştiriyor. Tüm parçaların 1 yıl garantisi vardır. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Beko cihazların çözümü Atalar Beko servisinde. Bizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Telefonlara 7 gün bakıyoruz. Nöbetçi ekiplerimiz ile kesintisiz servis desteği veriyoruz. Arızalı tüm cihazların en hızlı şekilde onarımı için bizi hemen arayın.

Beko Kombi Servisi

Beko marka kombi kullanıcılarının unutmaması gereken tek şey kombinin yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duymasıdır. Beko kombi yıllık bakımı için Atalar şubemizi arayarak titiz ve ekonomik bakım desteği alabilirsiniz. Yerinde ve garantili Beko kombi tamiri yapıyoruz. Beko kombinizin arızası ne olursa olsun sökmeden yerinde tamir ediyoruz. Bizi hemen arayarak Beko kombi onarım desteği alabilirsiniz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Beko kombileri aynı gün içinde tamir ediyoruz. Ayrıca Beko kombinin bağlı olduğu tesisatın temizliğini de yapıyoruz. Petek ve tesisat temizliği için Beko servis şubemizi hemen arayın.

Beko Klima Servisi

Soğutma bölümü teknisyenlerimizin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Uzman kadromuz ile tüm Beko klima modelleri için aynı gün içinde onarım, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klima tamircisi olarak hizmet verdiğimiz için sadece ikinci el klimaların montajını yapıyoruz. Uygun fiyata kaliteli klima onarım hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm klima onarımları 1 sene garantilidir. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız. Atalar Beko servisi firmamızı hemen arayarak acil klima onarım desteği alabilirsiniz.

Atalar Beko Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocaklar için tamir, bakım hizmetleri veriyoruz. Yerinde ve garantili Beko beyaz eşya servisi için bizi şimdi arayın. Şubemiz tüm Kartal ilçe geneline hizmet veriyoruz. Arızalı Beko beyaz eşyalarınız için hemen arayın. Tüm Beko beyaz eşya tamirleri 1 sene garantilidir.