25 Aralık 2019

Atalar Profilo Servisi

ile regalservisim

Profesyonel anlamda yerine getirmekte olduğumuz Atalar Profilo servisi hizmetlerimizde beyaz eşyalarınız için garantili çözümler sunmaktayız. Yenilikçi anlayıştan uzaklaşmayan ve en ileri teknikleri kullanan firmamız, beyaz eşyalarınız için birçok farklı konuda sizlere destek olmaktadır.

Atalar Profilo Beyaz Eşya Servisi

Hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan beyaz eşyalar, herhangi bir nedenden dolayı arıza verdiğinde hayatı ciddi anlamda etkilemektedir. Talepte bulunmanız halinde en kısa sürede adresinize ulaşan uzman ekibimiz, hızlıca sorunu gidererek beyaz eşyalarınızı size teslim etmekteyiz. Sahip olduğumuz tecrübe ve donanımlı ekibimiz ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda yer almaya devam ediyoruz.

Atalar Profilo Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Donanımlı servis araçlarımız ile Profilo buzdolabı kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili ve yerinde onarım için bizi hemen arayın. Eski yeni cihazların yedek parçalarına sahip firmamızda işlemler yerinde yapılır. Ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Profilo dolaplar için Atalar Profilo servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Profilo Beyaz Eşya Bakım Hizmeti

Beyaz eşyaların uzun süre boyunca sorunsuz ve sağlıklı bir biçimde kullanılmaya devam etmesi adına bakım çalışmaları çok büyük bir öneme sahiptir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirdiğimiz beyaz eşya bakım hizmetlerimizde her zaman garantili sonuçlar almaktayız.

Düzenli olarak gerçekleştirilen bakım hizmetleri ile birlikte beyaz eşyalar daha az enerjiyle çalışma olanağı elde edebilmektedir. Beyaz eşya bakım hizmetlerimiz sırasında cihazdaki mevcut sorunları da tespit etmekte ve çözüm yollarını uygulamaktayız. Atalar Profilo servisi hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam etmekteyiz.

Profilo Beyaz Eşya Montaj Hizmeti

Yaptığımız alan araştırması sonrasında gerçekleştirdiğimiz beyaz eşya montaj çalışmalarımız ile kusursuz bir çalışma ortaya çıkarmaktayız. Büyük bir titizlikle ve ustaca gerçekleştirdiğimiz beyaz eşya montaj hizmetlerimizde güvenilir bir kullanım için gerekli tüm detaylar öncesinde düşünmekteyiz.

Atalar Profilo servisi hizmetlerimiz içerisinden garantili montaj çalışmalarından en ekonomik fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servis Hizmetlerinde Uygulanan İşlemler

Kurumsallık ilkesinden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz beyaz eşya servis hizmetlerimizde tüm aşamaları sırası ile yerine getirmekteyiz.

  • Beyaz eşya servislerimizde ilk olarak uzman ekibimiz sorunun kaynağını tespit etmektedir.
  • Sorunun tespit edilmesinin sonrasında her arızaya uygun en etkili yöntemi belirlemekteyiz.
  • Son olarak tüm çalışmalar bittikten sonra cihazın sorunsuz olarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmekteyiz.

Beyaz eşyalarınızı sorunsuz ve güvenli olarak kullanmak için siz de sunduğumuz ayrıcalıklı teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.