15 Mart 2020

Atalar Samsung Servisi

ile regalservisim

Samsung marka elektronik cihazların bakım ve onarımında bizler her zaman aktif olup her zaman burada olmaya devam etmekteyiz. Atalar Samsung servisi olarak arızalanan tüm cihazların genel bakımını yapıp arıza tespitini teknik ekibimizle yapmaktayız. Atalar’da tüm Samsung elektronik cihazların tamirini en hızlı şekilde yaparak yeni gibi sizlere gönderiyoruz. Gereken yedek parça ve diğer tüm unsurlar için bize her zaman güvenebilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarıyla kolay ödeme fırsatlarımız yılın her döneminde sizler için sunulmaktadır.

Atalar Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung marka cihazların hepsi için deneyimli personellerimiz belirli zamanlarda denetimlerden geçip eğitimler alarak kendilerini sürekli yenilemektedirler. Atalar Samsung servisi için iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Samsung özel teknik servis olarak bu konuda gereken hassasiyeti sizlere sunmaktayız. 

Atalar Samsung servislerinde bize telsim ettiğiniz her cihaz için gereken fırsatı sizlere sunmaktayız. Samsung marka elektronik cihazlar; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, televizyon, kurutma makinesi ve diğerlerinin tamirini en iyi şekilde yaparak teslim etmekteyiz.

Atalar Samsung Buzdolabı Servisi

Atalar Samsung Servisi ile hayatınızı her açıdan kolaylaştırabilirsiniz. Bizlerde teknik ekip olarak bu konuda sizlere yardım için hazırız. Her farklı Samsung servisi fırsatlarını hemen sunmaktayız. Atalar Samsung servisi ile asla yarı yolda kalmazsınız. Samsung marka tüm cihazların periyodik bakımında tecrübemizle fark yaratmaya devam etmekteyiz. Tüm fırsatları hemen değerlendirmenin en kolay yoluyuz.

Samsung buzdolabınız soğutmuyor, alarm veriyor veya su akıtıyor ise bizi hemen arayın. Ayrıca Samsung buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalardan birisi alt bölmenin soğutmamasıdır. Böyle bir arıza ile karşılaştığınız zaman Atalar servisi hemen arayın. Size yapılan yönlendirmelere göre servise ihtiyaç duymadan arızadan kurtulma imkanınız olabilir.

Atalar Samsung Klima Servisi

Klima tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile siz Samsung klima kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Teknik servisimiz marka bağımsız klima hizmetleri vermektedir. Garanti dışı kalmış tüm Samsung cihazlar için bizden destek alabilirsiniz. Servisimiz yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti vermektedir. Klimanıza düzenli olarak yaptırmanız gereken bakım işlemi için dilediğiniz bir zaman için randevu alabilirsiniz.

Samsung klimanızı söktürmek veya yerini değiştirmek için Atalar şubemizden hemen randevu alın. Servisimiz ikinci el klimalarınızda dilediğiniz yere montajını yapıyor.