29 Kasım 2019

Aydınevler Arçelik Servisi

ile regalservisim

Aydınevler Arçelik servisi

Arçelik 1955 yılında İstanbul ilinde kurulmuş Türkiye’nin en popüler beyaz eşya markasıdır. Arçelik markasının beyaz eşyaları yurdumuzun her yöresinde yaygın olarak tercih edilmektedir. Özellikle kadıların çalışma hayatına hızla giriş yaptığı çağımızda beyaz eşyaların her geçen gün önemi daha da artmaktadır. Çünkü beyaz eşyalar hayatımıza son derece fazla kolaylıklar sağlar. Firmamız Aydınevler Arçelik servisi olarak her model ve türden Arçelik cihazlarının bakım ve onarım işlerini özenle yapar. Firmamız ile görüşmeden cihazlarınızın bakımına karar vermeyin.

Beyaz Eşya Tamiri Hizmetleri

Beyaz eşyalar çok farklı amaçlar ile kullanılan, ancak her evde adeta zorunluluk lan cihazlardır. Ancak kimi zaman kullanım hataları ya da ömrünün dolması gibi nedenler ile arıza açan beyaz eşyaların tamiri zorunlu hale gelir. Bu durumda firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamızın 7/ 24 hizmet veren canlı destek hattı sayesinde bizlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Firmamız dilerseniz evinize gelerek yerinde onarım hizmeti de verir. Firmamızda çalışan tüm personellerimiz işinin kalifiye elemanları olup özel işçilik ile müşterilerini memnun eder.

Beyaz Eşya Yedek Parça Hizmetleri

Beyaz eşyaların arıza açan parçalarının zaman zaman tamir edilmesi pek mümkün olmayabiliyor. Bu durumda firmamız geniş yedek parça stokunu kullanarak Arçelik marka cihazlarınızda yedek parça değişimine gider. Bu durum öncelikle sizlere bildirilir. Firmamız bakım ve onarım çalışmalarının yanında özellikle klima ve kombi gibi montajı zorunlu olan cihazların montajında da birinci sınıf işçilik kullanır. Müşterinin isteğine göre mekanın fiziksel şartları değerlendirilerek cihazların montajı sağlanır. Firmamızda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve kombi gibi cihazların bakımları düzenli olarak yapılır.

Beyaz Eşya Tamir Ücretleri

Her beyaz eşyanın parçasına göre tamir ücreti farklılık gösterir. Firmamız piyasanın en uygun fiyatını garanti eden kurum olarak müşteri memnuniyetine önem verir. Firmamızı aramadan beyaz eşyalarınızı tamire vermeyin. Firmamızda yapılan her işlem bir yıl garantili olup yüzde yüz müşteri memnuniyeti vardır. Firmamızda verilen hizmetler ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.