25 Temmuz 2019

Aydınevler Baymak Servisi

ile regalservisim

Aydınevler mahallesinde ikamet eden Baymak kullanıcılarına kombi ve klima servis hizmetleri veriyoruz. 10 yılı aşkın süredir Maltepe ilçesinde Baymak servis hizmeti veren Aydınevler Baymak servisi tüm onarımları yerinde yapıyor. Kombi veya klima ile ilgili tüm teknik arızaları bize bildirerek aynı gün içinde sorundan kurtulabilirsiniz. Servis bünyemizdeki tüm teknikerler işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Profesyonel ve titiz bir teknik servis hizmeti için Aydınevler şubemizi hemen arayın.

Aydınevler Baymak Servisi Kombi Bakımı Yapıyor mu?

Yılda en az 1 defa yapılması gereken kombi bakım işlemini büyük bir titizlikle yapıyoruz. Kaliteli bir bakım hizmeti almak istiyorsanız Aydınevler şubemiz doğru adres. Yanma odası, filtre ve fan temizliği ile cihazın daha rahat sirkülasyon yapmasını sağlıyoruz. İyonizasyon ayarı ile daha rahat ateşleme yapar ve gaz tasarrufu sağlar. Bu sayede hem cihazın ömrünü uzatmış hem de doğal gazdan tasarruf sağlamış olursunuz. Kaliteli bir bakım için Aydınevler şubemizi hemen arayın.

Aydınevler Baymak Klima Servisi

Isıtma ve soğutma cihazlarının bütününe destek veren firmamız Baymak klima kullanıcılarına da teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Baymak klima servisi için bizi şimdi arayın. Baymak klimanız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor ise bizi arayarak sorunu aynı gün içinde çözebilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere profesyonel Baymak servis desteği veriyor. Baymak klimalar da kombiler gibi bakıma ihtiyaç duyar. Fakat klimalar çalışmadan önce bakım yapılmalıdır. Sebebi ise sürekli olarak çalıştıktan sonra sezonu bitince kapatılan klimalar bakteri üretmeye başlar. İlk çalıştırmada cihaz bakterileri fan ile havaya üfler ve kısa zamanda ortama bir koku yayılır. Bu koku 1-2 gün içinde ortamda bulunanları hasta edecektir. Titiz bir Baymak klima bakımı için Aydınevler şubemizi hemen arayın.

Aydınevler Baymak Servisine Nasıl Ulaşırım?

Servisimiz haftanın 7 günü telefonlarınıza cevap veriyor. Ayrıca sabit hattımızın yanı sıra 0532 205 10 41 numaralı GSM hattımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden yazarak da sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Servisimiz tüm Baymak kombi ve klima onarımlarına 1 sene garanti veriyor. 1 sene garantili Baymak servis için Aydınevler Baymak Servisi şubemizi hemen arayın. Bölgenin en eski servislerinden biri olarak sizlere kusursuz bir Baymak servis desteği veriyoruz. Yapılan onarımlara garanti formu veriyoruz. Servisimiz tarafından değişimi yapılan tüm parçaların da 1 sene garantisi vardır.