5 Ağustos 2019

Aydınevler Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Demirdöküm kullanıcıları arıza ve bakım için Aydınevler Demirdöküm servisi şubemizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirler. 1 yıl garantili teknik servis hizmetleri sunan Aydınevler şubemiz tamir işlemlerini yerinde yapmaktadır. Gerek klima gerekse kombiler hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu sebepten dolayı arıza durumunda hayatımız aksar ve aksilikle başlar. Arızalı Demirdöküm cihazınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek istiyorsanız doğru adres elbette biziz. Bölgenin en eski servisi biziz. 10 yıldan beridir Aydınevler şubemiz ile Maltepe geneline Demirdöküm servis hizmetleri veriyoruz. Garantisi bitmiş Demirdöküm kombi ve klimalarınız için bizi hemen arayın. Aynı gün içinde onarım ve periyodik bakım işlemleri yapıyoruz.

Aydınevler Demirdöküm Servisi Garanti Veriyor mu?

Servis olarak tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz. Ülkemizde tüketici hakları kanununa göre orijinal parçalara garanti verilmesi gerekmektedir. Servis sektöründe standart garanti dışı onarımlarda parça değişimleri 1 sene garantilidir. Bu sebepten Aydınevler Demirdöküm servisi olarak onarımını yaptığımız Demirdöküm kombi ve klimalara 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili ve işinin arkasında duran bir servis ile çalışmak istiyorsanız Aydınevler şubemize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Aramadan destek almak isteyenler Whatsapp üzerinden bizlere diledikleri zaman yazabilirler. Servisimiz aynı gün içinde onarım yapmaktadır. 

Aydınevler Demirdöküm Servisi Montaj Yapıyor mu?

Şubemiz sadece garanti dışı veya ikinci el Demirdöküm klimalar için montaj hizmeti vermektedir. Montaj işleminde boru değişir ise borunun 1 sene garantisi vardır. Elbette boru darbe almadığı sürece garantisi geçerlidir. Fakat eski boru kullanılır ise çatlak ihtimaline karşı garanti verilmez. Servisimiz montaj hizmetinin yanı sıra de-montaj hizmeti de vermektedir. De-montaj işlemi sırasında cihazınızın gazı motora toplanır ve tekrar kurdurmak istediğinizde toplanan gaz kullanılır. Yeni montajda gaz masrafınız çıkmaz. Bu çok önemli bir işlemdir. Size büyük tasarruf sağlar. Bu yüzden klimanızı söktürmek için kesinlikle Aydınevler Demirdöküm servisi arayın.

Periyodik Bakım Desteği Veriyor musunuz?

Çoğu servis bakım hizmeti vermemektedir. Fakat biz hem yaptığımız işi takip etme hemde cihazların daha uzun ömürlü olarak kullanılabilmeleri için periyodik bakım hizmeti veriyoruz. Profesyonel anlamda bakım yaptırmak için Aydınevler Demirdöküm servisi hemen arayın. Kombiniz uzun sürede ateşliyor, su akıtıyor veya sıcak su sürekli olarak soğuyor ise kesinlikle bakım zamanı gelmiş demektir. Klimanız koku yapıyor veya klimayı çalıştırdığınız zaman boğazınızda yanma oluyorsa klimanız ortama bakteri üflüyor demektir. Bundan kurtulmanın tek yolu da ilaçlı bakımdır. Klimanıza ilaçlı bakım yaptırmak için bizi hemen arayın.

Servisize dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bilmenizde fayda var. Çoğu servis mesaisi ile çağrı karşılamaktadır. Fakat özel çağrı merkezi desteği aldığımız için bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak servis programında sıraya girebilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden servis alabilirsiniz. Şube olarak yedek parça konusunda sıkıntı çekmeyiz. Bu sayede işe ilk geldiğimizde sorunu yerinde çözeriz. Bu imkanımız sayesinde hem siz hemde biz zamandan tasarruf etmiş oluruz. Demirdöküm kombi veya klimanız arızalı ise saate bakmadan bizi arayabilirsiniz.

Teknik Soru Sorabilir miyim?

Müşterilerimiz nedense bu konuda çok çekingen davranıyorlar. Bilmeniz gereken her arıza tamirci gerektirmez. Fişi takmak veya sigortayı kaldırmak için elbette bizde uğraşmak istemeyiz. Bu yüzden cihazlarınızda arıza var ise lütfen bizi arayarak danışın. Gelmeden size tarif ederek çözülecek arızalar var ise muhakkak yardımcı oluruz. Sizden bu konuda tek beklentimiz Whatsapp üzerinden soru sormanız. Ustalar her zaman müsait olamadığı için yazarak müsait olunca cevap vermek onlarında işini görür.