9 Aralık 2019

Aydınevler Samsung Servisi

ile regalservisim

Aydınevler Samsung Servisi

Sürekli popülerliğini koruyan beyaz eşya sektörü günümüzde artık son teknoloji ile epeyce gelişmiştir. Günümüzde neredeyse tüm evlerin sadece ev değil, yaşam alanı olarak saydığımız tüm mekanlarda beyaz eşya mutlaka ihtiyaç halindedir. Bu kadar gelişen teknolojide beyaz eşya kullanmayan insanların oldukça zorlandıklarını söyleyebiliriz.

İnsanların hem bütçelerini hem emeklerini hem de zamanlarını düşünüyorlarsa mutlaka beyaz eşya kullanmalarını öneririz. Birçok beyaz eşyada bütçesel olarak da tasarruf yapma imkanınız olabilmektedir. Ancak bazı eşyalar beklenmedik sorunlar çıkarabilmektedir. Suyla temaslı ürünlerin hasarları epey masraflı olabilmektedir.

Bu gibi sorunlarda teknik servisle görüşme tercih edilmelidir. Uzman servisimiz direkt sorun odaklı çalışarak masrafsız bir şekilde durumu çözmektedirler. Bizlerde, Aydınevler Samsung Servisi olarak işimize gereken özveriyi göstererek daima hazır bir şekilde sizlere sunmaktayız. Uygun fiyatlarımız ile bütçenizi düşünmekteyiz.

Sorun durumunda çağrı merkezlerimizden de kolaylık randevu alabilirsiniz.Tüm beyaz eşya, kombi ve klima gibi markalara, tüm bölgelere aynı gün içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. Firmamıza tam güvenimiz ile 1 yıl garantili, yerinde onarım, bakım ve montaj hizmetleri de vermekteyiz.

Aydınevler Samsung Servis Hizmetleri

Firmamız tam anlamıyla güvenli ve kaliteden ödün vermeyen Aydınevler Samsung Servisi ile Maltepe civarında ikamet eden tüm müşterilerimiz kolaylıkla ve rahatlıkla bizi tercih edebilirler. Gün içerisinde tüm arıza durumlarını ortadan kaldırmaktayız.

Peki, hizmetlerimiz nelerdir, sizlerle paylaşalım

  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Fırın Aletleri Servisi
  • Kombi Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Buzdolabı Servisi,
  • Klima Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi; Buzdolabınızda aksama olması birçok gıdayı etkilemektedir. Aydınevler Samsung Servisi tercih etmeniz durumunda çağrı merkezinden istenilen gün ve saatte randevu alarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Fırın Aletleri Servisi; 1boyunca servis ve yedek parçalarını garantisi bulunmaktadır. Randevu sonrası çok bekletmeden yerine ulaşmaktayız.

Çamaşır Makinesi Servisi; Kaliteli hizmetimizden asla ödün vermeden sınırsız hizmet vermekteyiz.

Klima Servisi; Klimanın tüm detayında uzmanlaşmış ekibimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Kombi Servisi; Orijinal yedek malzemeler ile 1. Sınıf kaliteli servis imkanı ile yerinde hizmet sunmaktayız.

Oldukça avantajlı fiyatları ile hizmet veren Aydınevler Samsung Servisi firmamız tüm vatandaşlara aynı imkan ve kalitede hizmet etmeye devam edecektir.