13 Aralık 2019

Başıbüyük Beko Servisi

ile regalservisim

Başıbüyük Beko Servisi

Bozulan beyaz eşyalarınızı titizlikle tamir eden işletmemiz, Başıbüyük Beko Servisi olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Anadolu yakasında yer alan işletmemizde marka farkı gözetmeksizin, sizlere hizmet vermek üzere hazır teknik servis ekibimiz bulunmaktadır. Maltepe ilçesinde, birçok evdeki bozulan beyaz eşyaların tamirini gerçekleştirdiğimiz işletmemizde, müşteri memnuniyeti ve kalite her zaman bizler için birinci sıradadır.

Teknik Servisle Hizmet Ayağınızda

Buzdolabınız ya da çamaşır makineniz olsun fark etmez, sizlere her alanda hizmet sağlıyoruz. Teknik servis ekibimiz, eşyalarınızı inceliyor ve bozuklukları tespit ediyor. Böylece en kısa zamanda sizlere hizmet vermeye başlıyoruz. Bizlerle iletişim kurarak, bozuk olan ürünleriniz hakkında bilgi vermeniz, yedek parça temini sağlamamızda da oldukça faydalı olmaktadır. Beyaz eşyalar ve teknik detaylar hakkında bilgiye sahip personelimiz her zaman yanınızdadır.

Hizmetlerimiz

Kaliteli hizmetlerimiz sayesinde, beyaz eşyalarınızı eski çalışır haline kolayca getiriyoruz.

Gerekli düzenlemeleri ve bakımları yaptığımız beyaz eşya tamiri sistemimizde;

  • Her türlü beyaz eşyanın bakımını sağlamaktayız,
  • Ürünlerde meydana gelen hasarların giderilmesi için yedek parça temini yapmaktayız,
  • Çamaşır makineleri ve kurutma makinelerinde yaşanan her türlü sorununuzu kısa sürede çözmekteyiz,
  • Soğutmayan buzdolaplarınıza en iyi şekilde müdahale etmekteyiz.

Beyaz eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştireceğimiz tamir işlerinde, evlerinizde hiçbir eşyaya da zarar vermiyoruz. Titizlikle çalışarak, kısa sürede sizleri bozuk eşyalarınızdan kurtarıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çamaşır ve Bulaşık Makineleri

Çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinde ön panelden kaynaklanan durumların üstesinden kolayca geliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimizde parça değişimi, bakımı ve onarımı da bulunmaktadır. Ön paneldeki düğmelerinizin çalışmasını engelleyen hasarı buluyor ve düzeltiyoruz. Su kaçırma ya da su almama gibi sorunlarınızda da yanınızda olarak, ürünlerinizi en verimli şekilde tekrardan kullanmanızı sağlıyoruz.

Buzdolapları ve Dondurucular

Dolaplarınızın içinde yaşanan bazı bozukluklar su sızmasına, ses çıkartmasına ve çalışırken yüksek gürültülere sebep olabilmektedir. Hizmetlerimiz arasında yer alan dondurucu ve buzdolabı tamirimiz sayesinde, artık dolaplarınız eskisi gibi çalışabilecek. Dolaplarınızın gerekli yedek parça temimi sağlıyoruz. Dondurucu kısımlarında yaşanan bozukluklar, buzlanmalar ve terlemeleri de çözerek sizlere en iyi şekilde buzdolaplarınızı ve dondurucularınızı teslim ediyoruz.