29 Ocak 2020

Beylerbeyi Arçelik Servisi

ile regalservisim

Beylerbeyi Arçelik Servisi

Tamircilik, her zaman ustalık isteyen bir meslektir. Beyaz eşyaların tamir edilmesi de bu kategoride önem arz eden bir konudur. Yıllarca bu sektörde çalışmış ve deneyim kazanmış ustalar, beyaz eşyaların tamir edilmesinde her zaman için güven vermiştir. Güven veren ve hızlı çalışan ustalarla çalışıyoruz. Beylerbeyi Arçelik servisi Ustalarımız, yılların tecrübesine sahip olmalarının yanı sıra gerekli olan sertifikalara da sahiptir.

Sertifikalı Çözüm

Usta çırak ilişkisi üzerine kurulu olan servis hizmeti, teorik eğitimin şart olduğu bir sektördür. Özellikle her geçen gün beyaz eşya teknolojisinin gelişmesiyle birlikte yeni cihazları tamiri de önemli hale gelmiştir. Firmamızın deneyimli Beylerbeyi Arçelik servisi personeli, beyaz eşya tamir ve bakım işlemlerinde, yeni cihazlar hakkında bilgilendirilmektedir.

İletişim Numaralarımızı Arayın

Telefon numaralarımız günün her saatinde açıktır. Gün içerisinde istediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi arayıp randevu alabilirsiniz. Beylerbeyi Arçelik servisi elemanlarımız, iletişim, kimlik, adres ve cihaz arıza bilgilerini almaktadır. Sizin boş vakitlerinizi göz önüne alan elemanlarımız, en uygun zamana randevu vermektedir.

İletişimde teknolojik imkanları en iyi şekilde kullanan personelimiz, adres arama işlemlerinde her hangi bir problem yaşamamaktadır. Adresi doğru verdiğiniz sürece elemanlarımız adresinizi sorunsuz bir şekilde bulmaktadır.

Randevu Saatinde Adresinizdeyiz

Servisimiz yola çıkmadan önce sizin verdiğiniz telefonları aramak suretiyle sizinle iletişime geçmektedir. Sizinle iletişime geçen elemanlarımız, müsait olmadığınız durumlarda yeni bir randevu saati vermektedir. Hizmet kalitesini artırmak ve daha kaliteli servis hizmeti vermek için gerçekleştirilen randevu işlemleri, istediğiniz saate verilmektedir. Bazı durumlarda servisimiz istediğiniz saatte boş olmayabilir. Bu durumda sizin için ileri tarihe yeni bir randevu oluşturulmaktadır.

Tamir Aşamaları

Cihazınızın model ve markasına göre tamir işlemi gerçekleştiren elemanlarımız şu aşamaları takip etmektedir:

  1. Tamir edilecek cihaz çalıştırılmaktadır. İnceleme esnasında şikayetleriniz dinlenmektedir.
  2. Yapılan inceleme sonunda gerekli tamir işlemi belirlenmektedir.
  3. Cihaza yedek parça gerekirse, sizin onayınızdan sonra montaj işlemi yapılmaktadır.
  4. Bütün tamir ve bakım işlemi yerinde gerçekleşmektedir.

Tamir ve bakım işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan elemanlarımız, yedi gün yirmi dört saat çözüm üretmektedir.