14 Ekim 2019

Bostancı İndesit Servisi

ile regalservisim

Bostancı indesit servisi, bölgedeki en eski teknik servislerden biri olarak siz Bostancı semt sakinlerine yerinde onarım desteği veriyor. Pratik ve ekonomik İndesit beyaz eşya onarımı istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Sayfamızdaki telefon numarasından bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bizler haftanın 7 günü telefonlara bakıyoruz. Fakat teknisyenler ağır iş yaptıkları için sadece dönüşümlü olarak 6 gün hizmet verebiliyorlar. Bu yüzden arıza durumunda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz fakat sadece hafta içi ve cumartesi günleri servis gelebilir.

İndesit buzdolabı kullanıcılarına ayrıcalıklı ve hızlı onarım desteği veriyoruz. Özellikle yaz aylarında sürekli olarak çalıştığı için arıza verme olasılığı artan İndesit buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan en hızlı şekilde yerinde onarım yapıyoruz. Dondurmayan, ses yapan, su akıtan, ses yapan, sigorta attıran, aşırı ısınan hatta koku yapan İndesit buzdolabınız için Bostancı indesit servisi şubemizi arayarak destek alabilirsiniz. İndesit buzdolabı arızalarını kesinlikle yerinde çözüyor, buzdolabınızı taşımıyoruz. Arızası ne olursa olsun motor değişimi de dahil işlemleri yerinde yapıyoruz. Aksi halde cihaz darbe alır ve zarar görme olasılığı çok yüksektir. İndesit buzdolabınız hiç çalışmıyor ise elektronik kart arızası olabilir ve Bostancı İndesit servis olarak tedarik edilememesine rağmen onarımını yapabiliyoruz. Bu sayede ekonomik fiyatlara buzdolabınız tamir ettirmiş oluyorsunuz.

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan İndesit bulaşık makinelerini en hızlı şekilde tamir ediyoruz. İndesit bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın sigorta attırmasıdır. Eğer cihazınız fişe takar takmaz sigorta attırıyorsa kaçak vardır. Bunun için önce priz değiştirerek kendiniz test edebilirsiniz. Eğer priz değiştirdiğiniz zamanda bile sigorta atıyor ise cihazın teknik sorunu var demektir. Cihazınız sigorta attırdığında ilk yapmanız gereken fişten çekmek. Aksi halde istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. İndesit bulaşık makinenizde ışıklar yanıp sönmeye başlar ve yıkmaya geçmez ise prostat ve pompa arızası olabilir. Tüm bu arızaların sebepleri yerinde belli olur ve onarım anında gerçekleştirilir. İndesit bulaşık makinesi onarımı için Bostancı indesit servisi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Servisimiz çalışmayan, ses yapan, sallanan, su akıtan, suyunu boşaltamayan tüm İndesit çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyor. Motor değişimi, amortisör değişimi ve kart değişimi gibi işlemlerin tümü İndesit makineler için yerinde yapılır. Fakat indesit çamaşır makinesi kazan arızası var ise atölyeye alınması gerekir. Atölye ortamında onarımı yapılan cihazınız 1 sene garantilidir. 1 yıl garantili İndesit çamaşır makinesi tamiri için Bostancı indesit servisi arayarak cihazın modelini belirtmeniz yeterli.