27 Haziran 2019

Bostancı Klima Servisi

ile regalservisim

Bostancı klima servisi olarak klima konusundaki yaşadığınız problemlerde sizlerle beraberiz. Tüm Bostancı halkına hitap eden geniş çerçevemiz sayesinde klimalarınızı en hızlı şekilde tamir ediyor ve onarıyoruz. Klima bulunduğu ortamı kullanıcıların isteği doğrultusunda soğutan ya da ısıtan elektronik cihazlara verilen isimdir. Klimalar çalışma prensibi olarak ortamdaki hava akışını sağlayan cihazlardır. Klimalar yaptığı bu işten dolayı çabuk arızalanabilen cihazlar olmakla birlikte içerisinde toz ve bakteri bulunan cihazlardan biridir. Klimalarınızın bakımını ve temizliğini zamanında yaptırarak hem daha verimli çalışmalarını sağlayabilir hem de daha uzun ömürlü olmalarına sebep olabilirsiniz. Klimanızın bakım ve temizliğini zamanında yapmak sadece klimanız için değil sizlerin sağlığı için de oldukça önem arz etmektedir.

Bostancı klima servisi müşterilerinin teknik destek ihtiyacını karşılamak için çalışan bir işletmedir. Eğer klimanız ile ilgili bir sorun yaşıyor ve Bostancı’da ikamet ediyorsanız bizleri arayabilirsiniz. İnternet sitemizde belirtilen numaraları arayarak klimanız hakkında teknik destek alabilir ya da teknik servisimizi çağırabilirsiniz. Çağrı merkezlerimize her daim ulaşmanız için çağrı merkezi hizmetimizi 7/24 açık tutuyoruz. Bostancı klima servisi olarak sizlerin klima konusunda yaşadığı sıkıntıları gidermek adına alanında uzman olan kadromuz ile yoğun mesai harcıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.

Teknik destek 

Bostancı klima servisi tüm Bostancı halkına hizmet vererek müşterilerinin çağrısına dakikalar içerisinde yetişen bir servistir. Teknik destek almak istediğiniz durumda sizlerin belirlemiş olduğu zaman diliminde evlerinize misafir oluyor ve klimanızı onarıyor ya da bakımını yapıyoruz. Evlerinize misafir olarak sizleri servise yormuyor sizlerin de gözetimi altında klimanızı onarıyoruz. Klimanız hakkında teknik destek istediğiniz ekibimiz sizlere yapmış olduğu işçilikten dolayı 1 yıl garanti imkânı sunuyor. Bu sayede alanında uzman olan kadromuzun kaliteli ve güvenilir işçilik anlayışı kendini göstermiş oluyor.  Günümüzde her türlü teknoloji ve yetkinlikte klimalar üretilmekte. Dünyada kullanılan birçok klima markası mevcut. Sizlerin de teknik destek istemiş olduğu klimanızın markası ne olursa olsun bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz. Alanında uzman olan kadromuz her türlü markada olan klimayı tamir edebilecek yetkinliktedir.