1 Ağustos 2019

Bostancı Profilo Servisi

ile regalservisim

Profilo servisi olarak her model ve üründe meydana gelen bütün arızaları yerinde hizmet sunarak kısa süre içerisinde onarmaktayız. Bununla birlikte sunmuş olduğumuz hizmeti 7/24 oluşturarak beklenmedik anlarda meydana gelen arızalara aynı gün içerisinde geri dönüş yapmaya çalışmaktayız. Bostancı Profilo servisi olarak 7/24 sunmuş olduğumuz çağrı merkezi hizmetinde görevli olan ekip üyeleri arızanın ne olduğu tam olarak öğrenerek olay yerine gelecek olan ekibin daha donanımlı gitmesini sağlamaktadır. Bu da hem tamir ve bakım hizmetinin daha kısa sürmesini hem de ürünün yerinde tamir olmasına olanak sağlamaktadır. 

Müşterilerimizin ürünlerinde meydana gelen birçok ürünün bakım ve onarımını yerinde yapmaktayız. Ancak ürünün ana merkeze götürülmesinin gerekli olduğu durumlarda ücretsiz servis hizmeti ile ürünü ana merkeze götürerek kısa süre içerisinde cihazın tamir olmasını sağlamaktayız. Aynı şekilde Bostancı Profilo servisi olarak tamir edilen ürünü yine ücretsiz servis hizmeti ile müşterinin evine teslim etmekteyiz. Ürünün yeniden kurulumunu sağladıktan sonra sorunsuz bir şekilde çalıştırarak müşterinin yeniden kullanımına sunmaktayız. 

Yerinde Bakım ve Onarım Hangi Sorunlar ve Hangi Ürünler için Geçerlidir?

Profile marka bütün ürünler için yerinde bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Bununla birlikte büyük bir arıza içermeyen her türlü onarım hizmetini yerinde sunmaktayız. Yerinde sunulan onarım hizmetlerinin içerisine yedek parça değişimini de girmektedir. Ancak Bostancı Profilo servisi olarak cihazlardaki motor yanmaları durumunda ya da cihazda çıkan yangına bağlı deformeler durumunda ürünü ana merkeze götürmekteyiz. Ana merkezde yapılan büyük onarımın ardından çalışır halde yeniden teslim etmekteyiz. 

Bostancı Profile servisi olarak yerinde tamir hizmetleri içerisine giren bir kaç arızayı ise şu şekilde sıralayabiliriz; çamaşır makinesinden çalışırken ses gelmesi ya da cihazın yerinde hareket etmesi, su boşlatmaması ya da alması, bulaşık makinesinin pervanelerinin dönmemesi ya da deterjan almaması, klimaların su sızdırması veya gürültülü olarak çalışması, klimaların yeteri kadar ısıtmaması ya da yeteri kadar soğutmaması, fırınlarda meydana gelen ısı kaybı sorunu, fırınlarda meydana gelen turbo kısmının çalışmaması gibi sorunlardır.

Yerinde Bakım ve Onarım Hizmetlerinde Yedek Parça Değişimi Hizmeti de Yer Almakta mıdır?

Yerinde bakım ve onarım hizmetlerinin içerisine yedek parça değişimi de girmektedir. Bu aşamada Bostancı Profilo servisi olarak bütün ürünlerdeki küçük yedek parça değişimi işlemlerini müşterinin evinde gerçekleştirmekteyiz. Özellikle kış aylarında arıza yapan kombiler için yedek parça değişiminin evde yapılıyor olması müşteriler için büyük avantaj oluşturmaktadır. 

Sadece kombilerde değil, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi, fırın, davlumbaz ve ankastre serisinde ihtiyaç duyulan yedek parça değişimlerini de Bostancı Profilo servisi olarak müşterimizin evinde gerçekleştirmekteyiz. Ancak ürünlerin motorları yandığında ana parça değişimleri için ana merkeze götürmekteyiz. Bu aşamada ana merkeze götürülen ürün ise en geç bir hafta içerisinde onarılmış bir şekilde müşterinin evine teslim edilmektedir. Bu aşamada cihaz onarıldıktan sonra ücretsiz servis hizmeti ile eve getirilir. Sonrasında ise ürünün kurulumu sağlanır ve çalışır halde müşteriye teslimatı gerçekleştirilir. Sonrasında ise onarımının yapıldığına dair garanti belgesi cihazın üzerine yapıştırılır ve garanti belgesi imzalanarak işlem sonlandırılır.