1 Ekim 2020

Bulgurlu Altus Servisi

ile regalservisim

Bulgurlu Altus servisi, Üsküdar ilçesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına beyaz eşya servis hizmeti sunuyor. Yerinde Altus beyaz eşya servisi için Bulgurlu şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü servis desteği sunan firmamıza sabit hatlardan ihtiyaç duyduğunuz her an telefon açabilirsiniz. Servisimizde hizmet veren deneyimli teknisyenler ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi tamirinde deneyimli personelimiz ve yedek parça donanımlı Altus servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümü üretiyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus bulaşık makineleri için bizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Bulgurlu Altus servisi, 30 yılı aşkın bir süredir bölgede Altus beyaz eşya tamircisi olarak hizmet vermektedir. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir servis olarak cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımını yapabiliyoruz. Cihazınız arızalandığı zaman değiştirmeden önce bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinenizin tüm teknik sorunları için Bulgurlu Altus servis şubemizi arayabilirsiniz Profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü sizlere teknik destek sunuyoruz. 1 yıl garantili Altus çamaşır makinesi tamiri için hemen arayın. Aşağıdaki sorunlardan herhangi birisini yaşıyorsanız gün içinde çözümü için doğru yerdesiniz.

  • Altus çamaşır su boşaltmıyor
  • Altus çamaşır sıkma yapmıyor
  • Altus çamaşır kazan dönmüyor
  • Altus çamaşır temiz yıkamıyor
  • Altus çamaşır kapak açmıyor
  • Altus çamaşır start almıyor