30 Temmuz 2019

Caddebostan Buderus Servisi

ile regalservisim

Buderus marka kombilerde bakım ve onarım hizmeti sunan Caddebostan Buderus servisi olarak amacımız bütün modellerde meydana gelebilecek arıza kodlarını kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak ve kombinin yıllık bakımlarını yaparak arıza kodu oluşturmasını engellemektir. Bu amaç doğrultusunda oluşturmuş olduğumuz profesyonel ekiple birlikte 7/24 çağrı merkezi hizmeti sunarak kombilerinizde meydana gelebilecek olan bürün arızaların bir an evvel giderilmesini sağlamaktayız. Öncelikle hizmeti almak için aradığınız çağrı merkezimize bırakacağınız arıza kodu ve adres bilgileriniz ile aynı gün içerisinde hizmet almanız amaçlanmaktadır. İletişimi bilgilerinizinde not edilmesiyle birlikte ekibimiz verilen adrese gelmeden önce arayarak müşterinin varılacak olan saatte evde olması sağlanmaktadır.

Verilen adrese donanımlı bi ekip aracı ile gelen profesyonel görevliler arıza kodunun büyüklüğüne ya da durumuna göre yerinde ya da ana merkezde cihaza müdahale etmektedir. Kombide meydana gelen arıza büyük bir arıza ise ana merkeze ücretsiz olarak servis aracıyla birlikte götürülmektedir. Ana merkezde en geç bir hafta içerisinde onarımı sağlanarak tekrar Caddebostan Buderus servisi ekibiyle ürünün yerine montajı sağlanmaktadır. 

Caddebostan Buderus Servisi İstanbul’un Her İlçesinde Hizmet Vermektedir

Buderus marka kombilerin bütün bakım ve onarım hizmetini üstlenen Caddebostan Buderus Servisi İstanbul içerisinde hizmet talep eden bütün adreslere aynı gün içerisinde hizmet ulaştırmaya çalışmaktadır. Geniş bir hizmet kadrosu ile hareket eden Caddebostan Buderus servisi hem anadolu yakasına hem de avrupa yakasına tam donanımlı ekip aracı ve profesyonel ekibi ile aynı gün içerisinde hizmet götürmektedir. Randevu talebi oluşturulduktan sonra verilen adrese giden uzman ekibimiz ürünlerin tamirleri için nelerin gerekli olduğunu, sorunun neden kaynaklandığını ve ücretin ne kadar olduğunu tamir işlemine başlamadan önce müşteriye bildirir. Böylece tamir ücreti için sonradan bir sürpriz ile karşılaşmayan müşteri tamir sonrasında belirlenen ödemeyi istediği seçeneği kullanarak rahatlıkla yapabilir. 

Caddebostan Buderus Servisi Kombi Bakımını Orijinal Ürünler Kullanarak Yapmaktadır

Özellikle kış aylarına girmeden öne kombilerin ve peteklerin bakımı yaptırmak hem gelcek olan faturanın daha az olması için hem de kombinin yıpranma süresinin daha uzun olması için oldukça önemlidir. Bu aşamada Caddebostan Buderus servisi olarak bir kez bizden kombi bakımı aln müşterilerimizi portföyümüze ekleyerek yılık bakım hatırlatmasında bulunmaktayız. Böylece bir öncesi sene almış olduğu hizmetten memnun kalan müşterimiz yollamış olduğumuz hatırlatma mesajına cevap vererek düzenli olarak kombi ve petek bakımı yaptırmaktadır.

Kombi ve peteklerin bakımları noktasında Buderus markasına ait orijinal bakım ürünlerini kullanmaktayız. Böylece kombinin ömrü daha uzun olurken hem de bakımı daha iyi yapılmaktadır. Aynı zamanda kombi bakımını yaptırmak sadece teknik servislere özel olduğu için kombinin bakımının ardından bakım garantisini vermekteyiz. Böylece yıl içerisinde kombinin arıza yapması durumunda Caddebostan Buderus servisi ekibini arayarak ücretsiz hizmeti alabilmektedirler. 

Kombi bakımı esnasında cihazda meydana gelebilecek olan arızların tespit edilmesi ya da cihazda değişmesi gereken yedek parçaların değişmesi için ise müşterinin yeniden bir randevu talebi oluşturmasına gerek yoktur. Bakım için giden kombi arızalı çıktığında verilen adrese donanımlı bir ekip aracı ile giden ekip üyeleri kombide var olan sorunu kısa süre içerisinde çözeceklerdir.