19 Ağustos 2019

Caddebostan Ferroli Servisi

ile regalservisim

Caddebostan Ferroli servisi, Kadıköy ilçesinde ikamet eden Ferroli kombi ve klima kullanıcılarına servis hizmeti sunuyor. Yerinde ve garantili onarım için Caddebostan şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizlerden gelen arıza bildirimlerine kesintisiz cevap veren çağrı merkezimiz en yakın servis aracımızı gün içinde yönlendiriyor. Soğuk kış günlerinde kombisiz kalmamak için bizi şimdi arayın.

Caddebostan ve civarında ikamet eden Ferroli kullanıcılarına teknik destek sunan Caddebostan Ferroli servisi, tüm onarımları yerinde yapıyor. Servisimizi arayarak arızalı cihazlarınızın garantili olarak yerinde onarımını sağlayabilirsiniz. Ülkemizde en çok satış yapan ilk 5 markanın içinde olan Ferroli, enerji tasarruflu modelleri sayesinde sıralamada hızla yükselmektedir. Servis desteği açısından oldukça geniş bir ağa sahip olan servisimiz Kadıköy ve Maltepe civarında ikamet eden Ferroli kullanıcılarına en hızlı şekilde çözüm üretiyor. 

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi arızalarına en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. 1 yıl garantili Ferroli kombi tamiri için bizi hemen arayın. Bölgedeki en büyük kombi servis firması olarak sizlere kesin ve hızlı çözümler üretiyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Ferroli kombi modelleri için değişmesi gereken parçaları aynı gün içinde değiştiriyor ve kombinizi en kısa sürede tekrar kullanmanızı sağlıyoruz. Anakart, pompa, fan, 3 yollu gibi uğraş gerektiren parçaları kısa sürede değiştiriyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili bir Ferroli kombi onarımı için Caddebostan Ferroli servisi arayın.

Kombilerin yıllık bakımları için oluşturduğumuz bakım ekipleri son derece titiz bir şekilde periyodik kombi bakımı yapıyorlar. Kombi bakımında yaptığımız işlemler yanma odası temizliği, iyonizasyon ayarı, fan temizliği, petek hava ayarı, hava tankı ayarı, filtre temizliğidir. Tüm bu işlemler son derece titiz bir şekilde yerinde yapılır. Kombi bakım işleminden sonra kombiniz çalıştırılır ve hem sıcak su hem de petekleri kontrol edilir. Kombi bakım işlemine garanti verilmez. Parça değişimi yapılmadığı ve işlem bitiminde test edildiği için garantisiz bir işlemdir.

Ferroli kombi modellerinde kronik arızalar yoktur. Bu yüzden gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Son kullanıcı olarak dikkat etmeniz gereken ses, hata kodu veya su akıtması yaptığında ihmal etmeden servis çağırmaktır. Ayrıca düzenli olarak yıllık bakımlarını yaptırmanız da kombinize büyük yarar sağlayacaktır.

Ferroli Klima Servisi

Klimalar düzenli bakım isteyen ve gaz şarjı yapılması gereken cihazlardır. Özellikle yaz aylarında aralıksız olarak çalışan klimalar çok kısa sürede arızaya geçer. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için bakımları aksatmadan yaptırmalısınız. Peki klima bakımı ne zaman yapılır? Yaz kış klimasını kullananlar 6 ayda bir mevsim geçişlerinde yaptırmalıdır. Sadece yaz ayında soğutma amaçlı kullananlar klimayı çalıştırmadan bakım yaptırmalıdır. 

Ferroli klimanız soğutmuyor mu? Soğutmuyor arızasına son kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem yoktur. Bu yüzden Caddebostan Ferroli servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmanız gerekiyor. Klima soğutmuyor arızalarında cihazın gaz kontrolü yapılır. Gazı eksik olan cihazlar gaz döngüsü sağlanamadığı için soğutma yapamaz. Gazı ile ilgili problemi var ise cihazın gaz kaçağı kontrolüde yapılır. Eğer klimada gaz kaçağı var ise kaçak onarımı yapabiliyoruz. Fakat kaçak iç ünitede peteklerin arasında ise kaynak giremeyeceği için tamiri mümkün değildir. 

Caddebostan şubemiz haftanın 7 günü çağrı merkezi ile sizlere aynı gün içinde servis kaydı açıyor. Fakat teknisyenler sadece haftanın 6 günü onarım yapabiliyor. Hem kombi hemde klima ekipleri olan Caddebostan şubemizde tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Kombi ve klima için gerekli olan yedek parçalar orijinalleri ile 1 sene garantili olarak değiştirilir. Garantili bir onarım sonrası cihazın aynı parçadan dolayı sorun vermesi durumunda servis önceliği vardır. İlk olarak servis arıza tekrarı olan cihaza yazılır. 

Kadıköy ve Maltepe ilçelerindeki tüm semtlere ve mahallelere Caddebostan şubemizden aynı gün içinde geliyoruz. Sabah 09:00’dan akşam 18:30’a kadar teknik servis hizmeti sunan firmamız iki ilçe içinde aynı gün hizmet veriyor. 0216 527 62 72 numaralı sabit hattımızdan Caddebostan Ferroli servisi şubemize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan da bizlere yazarak Ferroli cihazlarınız için teknik yardım alabilirsiniz.