10 Ağustos 2019

Caddebostan Vestel Servisi

ile regalservisim

Yılların getirdiği tecrübe ile birlikte Caddebostan Vestel ekip arkadaşlarımızla sizlere profesyonel bir hizmet sunma anlayışını benimsiyoruz. Caddebostan Vestel servisi olarak amacımız %100 müşteri memnuniyeti elde etmektir. Sizleri memnun edebilmek için teknik servis arkadaşlarımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Servis ekibindeki elemanlarımız işlerinde hem tecrübeli hem de profesyoneldir. Caddebostan Vestel servisi bünyesinde 6 Vestel ürününde bakım ve onarım çalışması bulunmaktadır.

1) Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

2) Vestel Çamaşır  Makinesi Servisi

3) Vestel Buzdolabı  Servisi

4) Vestel Klima  Servisi

5) Vestel Fırın  Servisi

Yukarıda bahsedilen Vestel ürünlerinin birinde arıza yada kullanım problemi yaşadığınız takdirde Caddebostan Vestel servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Ekibimiz size en kısa zamanda randevu oluşturacak ve sorununuzu çözüme kavuşturacaktır. Üstelik Tüm tamir ve bakımlarda 1 yıllık garanti sizlerin olacak. Bu 1 yıl içerisinde herhangi bir sorun halinde ücretsiz bir şekilde Vestel Servisimizde ürün tamirini yaptırabilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve prarik servislerimizle 7/24 Caddebostan’da hizmet veriyoruz. Nerede olursanız olun sadece telefonla bizi aramanız yeterlidir. Bulunduğunuz yere gelip, yerinde hizmet sağlamaktayız. 

Zamanında Bakım ve Onarım

Evlerimizde ve ofislerimizde birçok elektronik alete ihtiyaç duyarız. Bu aletler de  kullanım şartlarından, kullanım süresinden ve kullanım hatalarından  kaynaklı bazı aksaklıklar görülebilir. Bu aşamada Caddebostan Vestel servisi sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Vestel markalı  aletleriniz için teknik servisi çağırdığınızda sizlere en uygun ve kısa sürede randevu verilecektir. Beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlemlerini zamanında yaparak Vestel ürününüzü sizlere zamanında teslim ederiz. Çünkü siz Vestel müşterileri bizler için değerlisiniz. 

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Gezici ekibimiz sayesinde Vestel ürününde sıkıntı yaşayan müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Bu hizmet sonucunda tamire giden Vestel ürününüzü en hızlı şekilde sizlere ulaştırmak için Vestel servisimiz bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirir. Bu süreç içerisinde siz müşterilerimizi durum hakkında bilgilendirerek aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırırız. Arızalı parçaların yerine kullanılan parçalar orijinal ekipmanlardır. Buna ek olarak kullandığımız parçaların hem kaliteli hem de ekonomik olmasına önem veriyoruz.  Bakım ve onarım işleminiz bittikten sonra Vestel servisimizdeki uzman yardımlarımız sayesinde ürününüzün kullanım hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Bununla beraber tekrar aynı problemi yaşamamanız için problemin ana sebebi hakkında bilgi veriyoruz. Çünkü sizlerin tekrar bir sıkıntı yaşamaması bizler için büyük önem arz ediyor. 

Ek Garanti

Caddebostan Vestel servisimiz size verdiği hizmet sonrasında  orijinal parçalar da dahil olmak üzere 1 yıl garanti süresi verir. Bu garanti kapsamında sorun ile karşılaştığınızda bölge servisimiz ile tekrar görüşebilirsiniz. Vestel servisimiz probleminizi çözmek için sizlere yardımcı olacaktır.  Çünkü bizim birinci önceliğimiz müşterilerimizdir. Sizlerin memnuniyeti sayesinde başarımız gün geçtikçe artmaktadır. Uygun fiyata ve hızlı çözümlerle siz sevgili Vestel kullanıcılarına her zaman destek olmaktayız. Uzman kadromuzla 7/24 Caddebostan’da hazır bulunmaktayız ve nerede olursanız olun size sadece 1 telefon uzaktayız. 

Vestel Çağrı Merkezi

Vestel ürünleri kullanımında bir arıza ile karşılaşırsanız yada Vestel ürününüzün dönemlik bakımını yaptırmak isterseniz Vestel çağrı merkezine 0216 527 62 72 numarası ile ulaşabilirsiniz. Bu numarayı arayarak servis ekibimize probleminizi net bir şekilde belirttiğiniz takdirde ekibimiz sizin için randevu ayarlayacaktır.