24 Temmuz 2018

Çakmak Regal Servisi

ile regalservisim

Çakmak civarında ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazlar için onarım hizmetleri sunan firmamız arızalara yerinde çözüm sunuyor. 1 yıl garantili Regal cihaz onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz Çakmak, Armağanevler, Şerifali, Ihlamurkuyu ve İstiklal mahallelerinde faaliyet göstermektedir. Size en yakın Regal servisi olarak yaşadığınız arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Bizi arızalı Regal cihazınızın onarımı için hemen arayın.

Çakmak Regal Servisi firmasına nasıl ulaşırım? Servis olarak kendi bünyemizde kesintisiz hizmet veren bir çağrı merkezine sahibiz. Bu çağrı merkezi sayesinde sizden aralıksız olarak servis talebi alabiliyoruz. Bize dilerseniz 0216 527 62 72 numaralı sabit telefonumuzdan ulaşabilir dilerseniz de 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımız üzerinden kayıt bırakabilirsiniz.

çakmak regal servisi

çakmak regal servisi

Servis ne zaman gelir? En büyük farkımız burada doğuyor. Servisimiz mahalle bazlı hizmet verdiği için Servis ağı içinde kalan tüm mahallelere aynı gün içinde Regal servis hizmeti sunuyor. Bizi dilediğiniz zaman arayarak aynı güne servis talep edebilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde size en hızlı şekilde tamir ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Çakmak Regal, bünyesinde uzman kişiler barındırır ve arızaların onarımları yerinde yapılır. Titiz bir Regal servis hizmeti istiyorsanız bizi şimdi arayın. Bölgedeki en eski firmalardan biri olarak sizlere profesyonel onarım hizmeti sunuyoruz. Bağlı olduğumuz merkez servisimiz Ümraniye Regal Servisi ilçe geneline hizmet vermektedir. Çakmak şubemiz sizlere sadece bazı mahalleler için destek sunmaktadır. En çok yoğunluk olan bölgede hizmet veren firmamız Regal servis talebini karşılayacak donanımlı servis araçlarına sahiptir.

Çakmak Regal Beyaz Eşya Servisi
Çakmak Regal Klima Servisi
Çakmak Regal Klima Bakımı
Çakmak Regal Klima Montajı