18 Mart 2020

Çekmeköy Profilo Servisi

ile regalservisim

Firmamız profesyonel çalışma sistemi ile Çekmeköy Profilo servisi olarak birinci sınıf niteliğe sahip hizmet veriyoruz. Firma olarak, teknolojik yeniliklere açık vizyonumuz sayesinde hizmet kalitemizi arttırıyor, eğitimleri sürekli olarak yenilenen teknik ekiplerimizle servislerimizi sunuyoruz. Profilo teknik servis işlemlerimizde kaliteyi ön planda tutuyoruz.

Çekmeköy Profilo Beyaz Eşya Servisi

Tüm ekip ve ekipmanları noksansız olan bir servis olarak, Çekmeköy Profilo servisi hizmetlerimizi size ulaştırıyoruz.

Bu kapsamda Profilo marka;

  • Beyaz eşya grubu ürünler için
  • Televizyonlar için
  • Klimalar için
  • Ankastre ürünler için
  • Küçük ev aletleri için
  • Elektrikli süpürgeler için

Gerekli tüm servis hizmetlerini veriyoruz. Profilo marka ürünlerin uzman teknik servis işlemleri kapsamında bakımlarından onarımlarına, montajlarından tamirlerine dek her türlü desteği müşterilerimize sunuyoruz. Profilo marka tüm beyaz eşyalarınızın onarımı, bakımı için Çekmeköy Profilo servisi hemen arayın. Uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz.

Çekmeköy Profilo Buzdolabı Servisi

Firma olarak, bize ulaşarak hizmet talep ettiğinizde en kısa sürede size servis işlemini sağlıyoruz. Talep ettiğiniz bakım ya da onarım hizmetlerini de en kısa zaman içerisinde tamamlayarak garantili servis işlemlerini yerine getiriyoruz.

Konusunda uzman kadromuz ile özellikle Profilo marka buzodlabı kullanıcılarına en hızlı şekilde Profilo buzdolabı servis hizmetleri veriyoruz. Teknik konuda yeterli olan firmamız arızası ne olursa olsun Profilo buzdolabınızı yerinde tamir ediyor. Motor değişimi ve kaynak işlemleri dahil tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. Profesyonel ve ekonomik fiyatlara buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın.

Çekmeköy Profilo Klima Servisi

Çekmeköy Profilo servisi olarak hizmetlerimizde, belirlenen kalite standartlarıyla çalışıyoruz. Tamirini veya bakımını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin parça değişimlerini orjinal parça garantisi ile yapıyor ve uzman servis hizmetlerimizi sunuyoruz. Profilo marka klimaların özellikle split olanları kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Bizde özel Profilo servisi olarak klima kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz.

Profilo klimanızın yerini değiştirmek istiyorsanız montaj ve de-montaj hizmetlerini servisimizden talep edebilirsiniz.

Tam Zamanlı Servis

Firmamıza, online sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezimizden dilediğiniz gün veya saatte ulaşarak hizmet talep edebiliyor ve kaliteli servis işlemlerimizden yararlanabiliyorsunuz.