3 Aralık 2019

Cevizli Bosch Servisi

ile regalservisim

Cevizli Bosch Servisi

Kişilerin evlerdeki en önemli ihtiyaçlarının başında gelen kombi, beyaz eşya ve klimalar için servis hizmeti veriyoruz. İstanbul’un Maltepe ilçesinde hizmet veren Cevizli Bosch servisi olarak Bosch ürünlerinin sağlıklı bir şekilde çalışmalarını sağlıyoruz. Servis elemanlarımızla aynı gün içinde mekanlara gelip talep edilen hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ayrıca firma olarak hizmetlerimizde 1 yıl garanti veriyoruz.

Hizmet Çeşitlerimiz

Bosch servisi olarak Bosch beyaz eşya, kombi ve klimalar için çeşitli hizmetleri kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bosch ürünleri için verdiğimiz hizmetler şunlardır;

  • Montaj
  • Bakım
  • Onarım

Bu hizmetleri deneyim sahibi elemanlarımızla en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Ayrıca firma olarak hizmetlerimizde 1 yıl garanti de veriyoruz.

Klimalar İçin Servis Hizmeti

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan klimalar için servis hizmeti veriyoruz. Bu hizmet kapsamında kullanılan klimaların bakım ve onarımını en iyi şekilde yapıyoruz. Özellikle müşterilerimiz yaşanan arızalar üzerine bizlere başvurduklarında aynı gün içinde adrese ulaşıp klimaların incelemesini yapıyoruz. Sorunun nedenini anladığımızda da sorunun ortadan kaldırılması için en gerekiyorsa yapıyoruz.

Yer değiştirme kaynaklı ortaya çıkan klima montajı sorunlarında da firma olarak hizmet veriyor ve klimalarını montajının yapılmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda klimaların sağlığa zarar vermemesi ya da daha kötü sonuçlar doğurmaması için belirli aralıklarda yapılması gereken bakımları konusunda da kaliteli hizmet veriyoruz.

Beyaz Eşyalar İçin Servis Hizmeti

Beyaz eşyalar günümüzde en fazla arıza yapın ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünler arıza yaptığında kaliteli servisler tarafından tamir edilemediği için ortaya ürünün kaybı gibi kötü sonuçlar çıkabiliyor. Ancak bizler firma olarak Bosch beyaz eşyaların onarımı konusunda deneyimimizden yola çıkarak kaliteli hizmetler veriyoruz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların arızalarına en kısa sürede yerinde çözüm bularak sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca beyaz eşya onarımlarımız da 1 yıllık garanti veriyoruz. Klimalar gibi beyaz eşyalarında montaj ve yapılması gerekebilen bakımlarının yapılmasını sağlıyoruz.

Kombiler İçin Servis Hizmeti

Kış aylarında yaygın bir şekilde kullanılan Bosch kombiler içinde firma olarak servis hizmeti veriyoruz. Kombiler için en önemli servis hizmetinin yapılması gereken bakımlar olduğunun farkında olarak firma bünyemizdeki ekiplerimizle bakımlarının yapılmasını sağlıyoruz. Yaptığımız temizlik ve bakımlar sayesinde Bosch kombiler daha iyi ısınma sağlıyorlar. Bunun dışında Cevizli Bosch servisi olarak değiştirilen ya da yeni alınan kombilerin montajlarının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Kombilerin çok ses çıkarması, ısıtmaması ve hata vermesi gibi arıza durumlarında da hizmet veriyor ve arızaların aynı gün içinde giderilmesini sağlıyoruz.