3 Ağustos 2019

Cevizli Eca Servisi

ile regalservisim

İnsanlar olarak teknolojiyle çok içli dışlı olmuş durumdayız. Teknolojiyle olan bu birlikteliğimizin sebebi ise teknolojinin bizlere sağladı faydalı hizmetler. Çoğumuzun evinde yaz aylarında bizleri yüksek derece sıcaklıklardan kaçmamızı sağlayan klimalarımız var. Bu klimalar sayesinde yaz günlerinde istediğimiz derecelerde serinliği elde edebiliyoruz. Ve yine büyük bir çoğunluğumuzun evinde ise son model kombiler var. Bu kombiler ise kış aylarının tam anlamıyla vazgeçilmezi. Kış aylarında bize hem sıcak bir ortam sağlıyor, hem de suyumuzun ısısını yüksek derecelerde tutuyor. Bu iki teknolojik alet de hayatlarımızın vazgeçilmez birer eşyası olmuş durumda. Ancak sırtımızı dayadığımız bu elektronik aletler ara sıra bakıma ihtiyaç duyabiliyor. Çalışma sürelerine doğru oranla çalışmalarında bazen aksaklıklar meydana gelebiliyor. Bu gibi durumlarda ister istemez zor duruma düşüyoruz. Yazın ortasında sıcakta, kışın ortasında ise soğukta kalabiliyoruz. Bizler de bu durumların farkındayız ve Eca marka elektronik aletinizin teknik servisini yapmak için hizmetinizdeyiz. Biz Cevizli Eca Servisi olarak 7/24 yaz kış yaşadığınız teknik sorunları çözmek için yanınızdayız.

Cevizli Eca Teknik Servisi

Cevizli Eca Servisi olarak Cevizli bölgesinde Eca marka ürününüzde yaşadığınız sıkıntılarda sizlerin bu sıkıntılarını çözmek için görev başındayız. Profesyonel kadromuz sayesinde sorunlarınızı en kısa sürede çözme garantisi veriyoruz. Sizlerin ve sevdiklerinizin Eca marka elektronik aletiniz yüzünden sıkıntıya düşmesini istemeyiz. Bu sebeple de sizlere en gelişmiş ve en hızlı teknik servis hizmetini sunuyoruz. Bu sayede Eca marka elektronik cihazınız yeniden eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Elektronik cihazların ne zaman bozulacağı belli olmaz. Biz de bunun önlemini şu şekilde aldık. Eca marka cihazınızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda 7/24 devrede olan çağrı merkezimizi arayıp bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Cihazınız ne zaman bozulursa bozulsun, bizleri aradığınız takdirde dilediğiniz vakitte randevu alabilirsiniz. Sadece kendiniz içi uygun vakti belirleyin ve adresinizi çağrı merkezimize bildirin. Ardından sizler için yoğun mesai yapan alanında uzman ekip arkadaşlarımız evinize gelsin ve sorununuzu yerinde çözsün. Bu sayede ne yorulun, ne de uzun süreler soğukta kalın.

Neden Cevizli Eca Teknik Servisi?

Öncelik biz Cevizli Eca Teknik Servisi olarak herhangi bir saatte teknik sıkıntı yaşama ihtimalinizi göz önünde bulundurarak çağrı merkezlerimizi 7/24 açık tutuyoruz. Bu sayede cihazınız arızalandığı an uzman çağrı merkezimizden yardım talep edebilirsiniz. Sorununuzun büyüklüğüne göre çağrı merkezimiz sizi yönlendirecektir. Eğer sizlerin halledebileceği bir sorun varsa çağrı merkezimizdeki çalışanlarımızın yönlendirmesi doğrultusunda sorununuzu evinize ekip gelmeden çözebilirsiniz. Ancak sizlerin halledemeyeceği bir teknik arıza varsa istediğiniz tarih ve saatte gezici ekibimiz evinizi ziyaret edebilir. Evinize gelen güler yüzlü ekip arkadaşlarımız yaşadığınız sorunu yerinde tespit ederek onarım sürecine başlarlar. Bu süreçte gerek parça tamiratı olsun, gerek yedek parça değişimi olsun hepsi uzman ekibimiz tarafından profesyonel bir biçimde yapılacaktır. Ardından arızalı cihazınız size çalışır vaziyette teslim edilecektir. Eğer gerekirse uzman arkadaşlarımız size kullanım talimatları verebilir. Tüm bunlar olduktan sonra ise sizinle olan iletişimimiz kesilmez. Sizlere sağladığımız tüm teknik destek için size 1 yıl garanti veririz. Bu süreçte eşyanız tekrar arızalanırsa hiçbir ücret talep etmeden cihazınızı yeniden tamir ederiz.