1 Temmuz 2019

Cevizli Klima Servisi

ile regalservisim

Cevizli klima servisi, Maltepe ve Kartal ilçelerinde klima tamir hizmetleri sunuyor. Split ve mobil tüm klimaların arızası için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili klima tamiri için bizi dilediğiniz zamn arayabilirsiniz.

Klimalar kapalı ortamlarda ki havayı kullanıcının isteği doğrultuda ısıtan ya da soğutan iklimlendirme cihazlarıdır. Klimaları her mevsimde kullanabiliyoruz özellikle yaz aylarında oldukça fazla kullandığımız klimalarımızın bakımlarını da aksatmamamız gerekiyor. Aksi takdirde klimalarımızın hem ömrünü kısaltmış oluruz hem de daha az verim almış oluruz. Bakımlarını veya temizliğine dikkat etmeyerek sadece cihazımıza değil sağlımıza da zarar veririz. Bu yüzden klimalarımızın bakımlarını geciktirmememiz gerekiyor. Bizler Cevizli klima servisi olarak sizlerin klima konusundaki yaşamış oldukları sıkıntıları gidermeye çalışıyoruz. Cevizli halkının klima konusunda yaşamış olduğu sıkıntıları en aza indirgeyerek daha verimli klimalara sahip olmaları için yoğun mesai harcamaya devam ediyoruz. Cevizli klima servisimizden faydalanmak istiyorsanız bizlere belirlenen telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerin bizlere her an ulaşabilmesi için 7/24 açık hizmete sunulmuştur. Eğer sizlerde klimanızın bakımını yaptırmak istiyorsanız ya da klimanız ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız bizlere ulaşabilir ve teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.  

Klima servisi

Klima servisimiz aracılığı ile sizlerin servis ihtiyaçlarını gidermek için çalışmaya devam ediyoruz. Cevizli klima servisi olarak uzman ekibimiz ile sizlerin belirlemiş olduğu gün ve saatlerde evlerinize misafir oluyor ve klimanızı onarıyoruz. Böylece klima servisimiz sizleri klimanızı servise taşımaktan kurtarmış oluyor. Cevizli Klima servisimiz sizlerin isteği ile evlerinize gelerek klimanızı bulunduğu yerde tamir ediyor. Üstelik teknik ekibimiz yaptığı işin kalitesine de güvendiği için sizlere yaptıkları işçilik için tam 1 yıl garanti veriyor. Piyasada birçok klima üretimi yapan firma mevcut. Bazen yabancı bazen de yerli olarak birçok firma klima üretimi gerçekleştiriyor. Sizler klimanızın markasını da bizlere belirterek bizlerden servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima servisimiz birçok klima markasına teknik destek vermektedir. Cevizli halkının klima hakkında teknik servis alabileceği gibi bizlerden telefonlarımız aracılığı ile bildi de alabilirler. Klima konusunda uzman olan teknik ekibimiz sizler için klimanızın bütün kontrolleri yapacak ve gereken yedek parçaları da sizlere sağlayarak cihazınızın onarılması için elinden geleni yapacaktır. Cevizli halkına teknik servis imkanı sunmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.