31 Ocak 2020

Dragos Beko Servisi

ile regalservisim

Dragos Beko Servisi

Beko yıllardır beyaz eşya alanında uzman bir firmadır Birçok alan bayileri bulunarak müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır. Klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların tamir ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Dragos beko servisi olarak her bölgeye hizmet vermekteyiz. Gerekli randevu talebini oluşturmanız yeterlidir.

Tamir ve Onarım Hizmeti

Beyaz eşyaların bakım ve tamiri uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Bu alanda yıllardır hizmet veren firma olarak sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözmekteyiz. Eşyaların bakım ve tamiri dışında onarım ve montaj işleri de yapılmaktadır. Beko servisi sayesinde ekibimiz her türlü hizmeti tam bir şekilde sizlere sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu alanda en iyi hizmeti sunan firmamız müşterilerimizin bir konuda memnun olmaması halinde gerekli desteği vermektedir.

Beyaz Eşya Bakımı

Beyaz eşyalar genellikle uzun süreli kullanılan dayanıklı ürünlerdir. Ancak müşterilerin kullanımlarına göre de bu durum değişiklik gösterir. Bazı beyaz eşyalar kötü kullanım sonucunda kısa sürede yıpranmaktadır. Beyaz eşyaları kullanırken dikkatli bir şekilde kullanmak gerekir.

Özellikle klimaların yılda bir kez bakımları yapılmalıdır. Bakım yapılmadığı zaman temiz hava vermeyeceği için bu durum daha da sıkıntı yaşatabilir. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri ise genellikle uzun ömürlüdür. Ancak yine de bulaşık makinelerinin filtre bakımlarını aksatmamak da fayda var.

Hizmet Bedelleri

Firmamız bünyesinde çalışan personeller dahilince uzman kadro ile birlikte hizmet vermektedir. Randevu ile çalışarak bu alanda hizmet veriyoruz. Gerek arayarak gerekse online sayfamız üzerinden bakım ve onarım ile ilgili gerekli randevu talebini oluşturabilirsiniz. Hizmet bedelleri ise genellikle ürünlere bakıldıktan sonra belirlenir.

Ancak garantili hizmetler de firmamız ücretsiz olarak hizmet vermektedir. En uygun fiyatlarla bakım onarım ve tamir işlerini en iyi şekilde halletmekteyiz.

Müşteri İlişkileri

Yıllardır müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti veren firma olarak müşterilerimizin görüşlerine önem vererek ilerliyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman canlı destek ekibiyle iletişime geçerek bu konuda yardım alabilirsiniz. Böylelikle olumlu ve olumsuz her konuda bilgi sahibi olarak ona göre hizmetimizi değiştirmekteyiz.