13 Şubat 2020

Dudullu Beko Servisi

ile regalservisim

Firmamız anadolu yakasında beyaz eşya ve diğer kullanmış olduğunuz ev aletlerinin tamir ve bakımını yapan firmadır. Firmamızın hizmet verdiği ürünleri şu şekilde sayabiliriz.

  •  Bulaşık Makinesi Tamiri
  •  Çamaşır Makinesi Tamiri
  •  Buzdolabı Tamiri
  •  Derin Dondurucu Bakımı
  •  Klima Tamiri

Gibi ürünlerin tamir ve bakımı ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında hizmetini devam ettirmektedir. Ürününüz de oluşan her türlü onarım ve bakım işlemleri için firmamıza mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Dudullu Beko Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde klimanız arıza yaparsa hiç telaş yapmanıza gerek yok. Dudullu Beko servisi olarak klima tamirinde uzman teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko klima modelleri için bizleri arayabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler ile çalışan şubemizde tüm parça değişimleri 1 yıl garantilidir. Ayrıca tam soğutmayan klimanız için gaz şarjı ve periyodik bakım hizmetleri de veriyoruz. Beko klimanız hakkında merak ettiklerinizi dilerseniz Whatsapp hattımız üzerinden bizlere yazabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi

Firmamız dudullu beko servisi vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde müşterilerinin her zaman güvenini kazanmıştır. Uzman ve dinamik personel kadromuzla arıza yapmış ürünlerinizin bakımını yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile arızanın tespitine en kısa sürede yapmaktayız.

Aksesuar Bilgisi

Firmamız Dudullu Beko servisi arızalanan ürününüzün yerine orjinal yedek parça temin ederek tamir işlemini yapmaktadır. Deneyimli personelimiz kullandığınız ürününüzün arızasını en kısa sürede tespit etmektedir. Tespit etmiş olduğu arızalı parçası orjinali ile değiştirme ve kullanım için garanti vermektedir. Bu şekilde bütün ürünlerinizin aksesuarlarınız Dudullu Beko servisi olarak temin etmekteyiz.

Fiyatlarımız

Firmamız müşterilerine tamirini ve bakımını yaptığı ürünleri ekonomik koşullar altında bir fiyat vererek sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz ekonomik fiyatlarımıza uygun ödeme koşulları imkanı sağlamaktayız. Her zaman müşteri kalitesini düşündüğümüz gibi, müşterimizin kesesini de düşünmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın sahip olduğu müşteri portföyü Anadolu ve Avrupa yakasında çok sayıda bulunmaktadır. Bizim firma olarak müşterilerimiz gelip geçici değildir. Her zaman devamlı müşterilerimiz bulunmaktadır. Devamlı müşterilerimizin olmasının sebebi ise; müşterilerimizin memnuniyetlerini düşündüğümüz içindir. Müşterilerime vermiş olduğumuz kaliteli ve ekonomik hizmet ile müşterilerimizin güvenini kazanmışızdır. Yedek parça değişimlerinde müşterilerimize vermiş olduğumuz uygun ödeme seçenekleri müşterilerimizin çok hoşuna gitmektedir. Firma olarak bu ayrıcalığımız ile sektörün önde gelen farklı firmaları arasında yerimizi almış durumdayız.

Referanslarımız

Daha önceki referanslarımız arasında çok sayıda büyük markalı iş yerleri bulunmaktadır. Ve uzun süreli tamir ve bakımlarını firmamız üstlenmektedir. İstanbul dışına da müşteri isteği doğrultusunda bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.