1 Mart 2019

Erenköy Altus Servisi

ile regalservisim

0216 527 62 72, Erenköy semtinde ikamet eden Altus kullanıcılarına aynı gün içinde beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunuyoruz. Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima gibi cihazların aynı gün içinde tamiri için bizi şimdi arayın. Servisimiz konusunda uzman teknikerleri ile tüm teknik arızalara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Erenköy Altus servisi, elektriksel tüm arızalara aynı gün içinde çözüm sunuyor.

Erenköy Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor ise Erenköy şubemizi arayarak onarımını yaptırabilirsiniz. 1 yıl garantili Altus servis için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Erenköy bölgesinin en büyük beyaz eşya servislerinden biri olarak sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Altus buzdolabınızı uygun fiyata tamir ettirmek ve bakım yaptırmak için Erenköy Altus servisi şimdi arayın. Şubemize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Erenköy Altus Klima Servisi

Altus klimalarınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Soğutmayan veya ısıtmayan Altus klimanız için bizi şimdi arayın. Servisimiz tüm split tip klimalar için teknik servis desteği sunuyor. 1 yıl garantili Altus klima servisi için Erenköy şubemizi şimdi arayın. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile her zaman yanınızda. Altus klimanıza yılda 1 defa bakım yaptırmanız gerekiyor. Ekonomik ve titiz bir Altus klima bakımı için Erenköy Altus servisi şimdi arayın.

0216 527 62 72