19 Mayıs 2019

Erenköy Baymak Servisi

ile regalservisim

Baymak kombiler için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri veren firmamız konusunda uzman teknikerleri ile kusursuz bir hizmet sunuyor. Eski yeni tüm Baymak kombi modelleri için teknik servis desteği veriyoruz. Baymak kombiniz sıcak su vermiyor mu? Sıcak su arızalarına aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Yıllardır piyasada en çok satılan kombi unvanını elinde tutan Baymak’ın birçok modeli 20 yılın üstünde. Bu yüzden arıza kaydı bırakırken Baymak kombinizin tam modelini vermenizde fayda var.

Baymak kombiniz petekleri ısıtmıyor mu? Bunun birçok sebebi olabilir. Sıcak su veriyor fakat petekleri ısıtmıyor ise ilk olarak sensör ve tribün kontrolü yapılmalıdır. Sonra sırası ile anakart ve pompa motoru kontrol edilmelidir. Bu tip arızlar ile çok sık karşılaştığımız için hangi parçaların değişmesi gerektiğini kestirebiliyoruz. Bu yüzden bizi aradığınızda böyle bir arıza bildirirken Baymak kombinizin tam modelini belirtmeniz işin daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır. Kusursuz ve garantili bir Baymak kombi servisi için Erenköy Baymak servisi hemen şimdi arayın.

Erenköy Baymak Klima Servisi

Baymak servisi olarak kombinin yanı sıra klima servis desteği de veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Baymak klima modelleri için Erenköy Baymak servisi olarak aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Kaliteli ve 1 yıl garantili Baymak klima servisi için bizi şimdi arayın. Servisimiz sadece arıza üzerine hizmet vermektedir. Montaj ve de-montaj hizmetleri maalesef yaz aylarında veremiyoruz. Klimanızın yer değişikliği için genel merkezden destek alabilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan parça değişikleri de 1 sene garantilidir.

1 Yıl Garantili Baymak Servisi

Servisimiz Baymak kombi ve klimalar için aynı gün içinde ve 1 yıl garantili teknik servis hizmeti veriyor. Kombi ve klimanızda servisimiz tarafından tespit edilen ve değişimi yapılan yedek parçalar 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde tekrar arıza yapan parçaları garantiden değiştiriyoruz. Aynı parçaların arızalanması durumunda herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Yerinde Baymak Servisi

Servisimiz tüm kombi ve klima modelleri için yerinde onarım yapıyor. Hiçbir arıza için kombiniz veya klimanız taşınmaz. Tüm arızalar yerinde yapılır ve garanti formu yerinde kesilir.