20 Ekim 2019

Erenköy Profilo Servisi

ile regalservisim

Erenköy Profilo servisi, Profilo cihazlarınız için gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Profilo beyaz eşya onarımı için Erenköy şubemizi arayarak gün içinde destek alabilirsiniz. Arızalı beyaz eşyalarınızı aynı gün içinde kullanabilmek istiyorsanız, bizi arayarak aynı gün servis desteği alabilirsiniz. 15 yılı aşkın bir süredir Profilo kullanıcılarına tamir hizmetleri sunan firmamız eski yeni tüm modelleri tamir ediyor. Cihazınızın yılı ve modeli ne olursa olsun bizi arayarak servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz.

Erenköy Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınızın alt bölmesi veya üst bölmesi soğutmuyor ise dolabınız alarm verecektir. Alarm butonuna basarak servis gelene kadar bu sesten kurtulabilirsiniz. Fakat cihazın bu arızası için servis desteği almak zorundasınız. Aksi halde kısa bir süre sonra cihazın soğutması komple kesilecektir. Buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını aynı gün içinde gidermek istiyorsanız Erenköy Profilo servis şubemizi hemen arayın. Profilo buzdolabında su akıtma problemi var ise cihazınız buzlanma yapıyor demektir. Su akıtma problemlerini kullanıcılar ara ara kesildiği için önemsemez ve bu şekilde kullanmaya devam ederler. Fakat su akıtma arızası arızanın başlangıcıdır. Bu arıza ile karşılaştığınız zaman beklemeden servis talep etmelisiniz. Su akıtma arızalarında cihazın derin dondurucu kısmını boşaltıp, sensör, rezistans, sensör ve sigorta ölçümü yaparız.

Erenköy Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makinesi kullanıcılarına 1 yıl garantili onarım hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin onarımı için Erenköy Profilo servisi şubemizi arayarak gün içinde destek alabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile siz Profilo kullanıcılarına orijinal parçalar ile kalıcı çözümler üretiyoruz. Profilo çamaşır makinesi modellerinde yaşadığınız tüm teknik sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Erenköy semtindeki en eski Profilo teknik servisi olarak sizlere hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar parça ve işçilik garantilidir. Uygun fiyatlara, orijinal parçalar ile garantili çözüm için hemen arayın.