14 Ocak 2019

Esatpaşa Regal Servisi

ile regalservisim

Regal bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Esatpaşa Regal servisi olarak tüm Regal bulaşık makinesi arızalarını aynı gün içinde gideriyoruz. 1 yıl garantili Regal bulaşık makinesi onarımı için bizi şimdi arayın. Regal bulaşık makineniz temiz yıkamıyorsa fıskiye, rezistans ve deterjanlık kutusu kontrol edilmelidir. Tüm bu parçaların sorunsuz bir şekilde çalıştığına emin olmak ve cihazı sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için kesinlikle doğru adrestesiniz.

çengelköy regal servisi

Esatpaşa semtinde ikamet eden müşterilerimiz için aynı gün içinde Regal beyaz eşya servis hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, klima ve elektrik süpürgesi tamir hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli bir Regal servis hizmeti için doğru adrestesiniz. 15 yılı aşkın süredir teknik servis faaliyetleri sürdüren firmamız arızalara yerinde çözüm üretir. Regal cihazlarınızın tüm teknik sorunları için Esatpaşa servisimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Buzdolabı tamirinde deneyimli teknisyenleri ile arızalara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Servisimiz sorunlara 1 yıl garantili çözüm üretiyor. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Regal buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bir de su akıtma problemi Regal buzdolabı cihazlarında sık görülen arızalardır. Bu tarz arızaların aynı gün içinde onarımı için Esatpaşa şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz.