4 Ağustos 2019

Ferhatpaşa Eca Servisi

ile regalservisim

Teknoloji hayatımızın her alanında kendine yer edinmiş durumda. İnsanlık olarak teknolojinin bize sunduğu her nimetten sonuna kadar yararlanıyoruz. Teknolojiyle o kadar içli dışlıyız ki onunla etkileşime geçmediğimiz gün yok. Her gün belli birden çok teknolojik aletle etkileşimde bulunuyoruz. Bazılarını da hayatımızın arka planında çalışması için ayarlıyoruz. Hayatımızın arka planında çalışması için ayarladığımız belli başlı teknolojik aletler var. Bunlar evimizin sigortası olsun, kombisi olsun, kliması olsun uzun vadede işlerimizi gören cihazlar. Bu cihazların varlığının farkındayız ancak düzgün çalıştıkları sürece o kadar da önemsemiyoruz. Fakat bir gün bu cihazların birinden mahrum kaldığımızda hayatımıza ne denli katkıda bulunduğunu fark ediyor ve telaşa kapılıyoruz. Özellikle mevsimsel olarak klimalara ve kombilere çok fazla ihtiyaç duyuyoruz. Eğer Eca marka cihazınız sizi kendisini kullanmaktan mahrum eden bir arıza verirse çok telaşlanmayın. Eğer Ferhatpaşa bölgesinde oturuyorsanız bizler Ferhatpaşa Eca Servisi olarak cihazınızın her türlü teknik desteğini gidermek için sizin yanınızdayız. Bizlere 7/24 açık çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Ferhatpaşa Eca Teknik Servisi

Ferhatpaşa Eca Servisi yıllardır bu bölgede sizlere teknik destek sunuyoruz. Alanında uzman kadromuz sayesinde Eca marka cihazınızla yaşadığınız herhangi bir problemde sizlerin yardımına koşuyoruz. İster arıza onarımı olsun, ister yedek parça değişimi olsun sizlere her türlü hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. Kombiniz hava kışın eksi derecelerdeyken bozulabilir. Bu yüzden soğukta kalabilirsiniz. Veya sizlere serin bir oda sunan klimanız hava 40 dereceyken bozulabilir. Böyle dertleriniz olduğunda hemen sizlerin yardımına koşup sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Kadromuz her kombi veya klima arızanız hakkında uzman konuma gelmiştir. Çünkü kadromuzu oluştururken bu işte uzun yıllar tecrübe kazanmış kişileri tercih ediyoruz. Sadece tecrübeli olmaları yetmiyor, aynı zamanda siz değerli müşterilerimize karşı olan tavırlarıyla da ilgileniyoruz. Bu yüzden tüm kadromuz hem alanında uzman hem de güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. Bu personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için büyük bir özveriyle işlerine devam ederler. Bu sayede sizlere hem kaliteli hem de hızlı bir hizmet sunmuş oluruz.

Neden Ferhatpaşa Eca Servisi?

Ferhatpaşa Eca Servisi çağrı merkezi siz değerli Ferhatpaşa sakinlerine 7/24 açık vaziyettedir. Buradaki amacımız sizlerin Eca marka cihazınızla ilgili sorun yaşadığınız anda bizlere ulaşabilmesidir. Bu sayede sorundan en hızlı şekilde haberdar olup sizlere en hızlı çözümü sunmayı hedefliyoruz. Gecenin  bir vaktinde kombiniz arıza verirse hemen numaramızı çevirip bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Çağrı merkezindeki personelimiz öncelikle sorunu saptamaya çalışır. Eğer sorun sizin çözebileceğiniz bir sorunsa sizleri bu doğrultuda yönlendirir ve sorunu çözmenizi sağlar. Ancak sorun bu şekilde çözülemezse çağrı merkezimiz derhal evinize ekip yönlendirecektir. Gelecek olan ekibin ne zaman geleceğini siz belirleyebilirsiniz. Bu sayede sizlere uygun bir vakitte uzman ekibimiz kapınızı çalar. Ardından sorunun yaşandığı cihazınızda sorun tespiti yapar ve cihazın teknik arızasını saptar. Daha sonra gerekli olan işlemi cihazınıza uygulayarak cihazınızı çalışır vaziyette size teslim eder. Bu işlem bazen cihazınızın içindeki bir parçanın onarımıdır, bazen de parça değişimidir. Bu sayede sizlerin teknik sıkıntılarını en hızlı şekilde çözmüş oluruz.