12 Ocak 2021

Fikirtepe Altus Servisi

ile regalservisim

Fikirtepe Altus servisi, donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile sizlere yerinde beyaz eşya servis hizmeti sunuyor. Arızalı Altus cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek ve onarımlara 1 sene garanti almak için bizi hemen arayın. Fikirtepe şubemiz haftanın 7 günü destek veriyor. Sabah erken saatlerden geç saatlere kadar bizi arayabilir ve kayıt bırakabilirsiniz.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek mümkün. Donanımlı beyaz eşya servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile Fikirtepe Altus servisi olarak tüm buzdolabı modellerini tamir ediyoruz. Çalışmayan, soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Altus buzdolabınızı çalışır hale getirmek ve yiyeceklerinizin bozulmasını engellemek bizim için en fazla 2 saat sürüyor. Buzdolabınızın motoru dahi bozulsa yerinde değiştiriyoruz. Beko buzdolabı motor değişimi en fazla 1 saat sürüyor. Dolabınızın arızası ne olursa olsun taşınmaz. Atölyeye alınması gereken hiç bir arıza yoktur. Buzdolabı taşınması iyi bir şey değildir ve zorunlu olmadıkça tevsiye etmeyiz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineleri en çok geniş kazanı ile tercih edilmektedir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, kazanı dönmeyen, suyu boşaltmayan, koku yapan, temiz yıkamayan tüm Altus çamaşır makinelerini aynı gün içinde tamir ettirmek için Fikirtepe Altus servisi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Tüm işlemler yerinde yapılır ve onarımlarda kullanılan parçalara 1 sene garantilidir.

Altus çamaşır makinelerinde kazan arızası varsa ve kazan komple dağılmış ise atölye ortamı gerekebilir. Buna görmeden karar vermek çok zor. Fakat servis gelip arıza tespiti yaptıktan sonra size arızanın durumuna göre işleyiş hakkında bilgi verecektir.