20 Ağustos 2019

Fikirtepe Bosch Servisi

ile regalservisim

Yeni aldığınız fırınınız istediğiniz gibi bir performansa sahip değil mi? Aldığınız buzdolabı sizi yarı bırakacak gibi mi görünüyor?  Yoksa çamaşır makineniz su mu almıyor? Bu şekilde sizlere binlerce soru yöneltilebilir fakat sorular ne kadar çok olursa olsun yanıt tek bir yerde Fikirtepe Bosch Servisinde… Çağımızın bir teknoloji çağı olduğunu göz önüne aldığımızda o olmadan hayatımıza nasıl devam edeceğimiz konusunda bir fikrimiz olmaz. Ne demiş eskiler yokluğun değerini ancak yokluğu tadanlar bilirler. Eğer üstü başı kir içinde kalmış bir çocuk olarak eve döndüğünüzde evinizde bir çamaşır makinesi yoksa annenizden alacağınız tek tepki öfkedir. Çünkü bir lekeyi çıkarabilmek için saatlerce bir tişörtü eli nasır tutana kadar uğraşması gerekir. Fakat şuan yüksek teknolojili beyaz eşyalar sayesinde tuşlara basmak dışında yorulmanızı gerektirecek pek fazla bir şey yok. En az teknolojik eşyalarınız kadar bunların kullanımı da önemlidir. Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur atasözünden de anlaşılacağı gibi teknolojik aletlerimize iyi bir şekilde bakmazsak zamanla eski performanslarını kaybeder bizlere sıkıntı çıkarabilirler.

Biz Sizin İçin Ne yapıyoruz?

Fikirtepe Bosch Servisi, dünyada en önemli beyaz eşya üreticisi olan Bosch markasının İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı olan Fikirtepe semtinde ki temsilcisidir. Eşyalarınızın yaşam standartlarını artırmak gayesiyle her geçen gün müşteri memnuniyetini arttırmaya devam eden bir temsilciyiz. Satın aldığınız ürünlerin en ufak sorununda dahi %100 çözüm odaklı çalışan prensipli, güvenilir ve isminin hakkını veren bir şube olarak bize içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Biz sizin için zamanla ya da zamansız gelişen deformasyonlar sonucu çıkan sorunların kaynağını öğrenip yerine eşyalarınızın ömrünü uzatmak amacıyla bir işlem gerçekleştiriyoruz. Yapacağımız işlemleri gerçekleştirmeden önce sizleri bilgilendiriyoruz. Yapmanız gereken tek şey arızalanan eşya hakkında bize detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak vermeniz. Sizin eşyalarınıza verdiğiniz değere ve öneme hassasiyetle size sunduğumuz ayrıcalıklarla karşılık veriyoruz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın haklarını koruma altına almak amacıyla konuşmalarımız her daim kayıt altına alınıp ilerde oluşabilecek problemlere karşı yasal haklarını kullanmalarına olanak sağlıyoruz. Fikirtepe Bosch  Servisi tam kapsamlı  bir şekilde elektronik cihazlarınızın onarım garantisini veriyor.

Bizi Diğer Firmalardan Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Fikirtepe Bosch Servisi olarak bizi diğer firmalardan ayırt edebileceğiniz en önemli özelliklerimizden birisi de zihniyetimizdir. Yani, kısaca açıklamak gerekirse olaya sadece maddi açıdan bakmayan sürekli kendini yenileyen bir gayeye sahibiz bununla birlikte müşteri memnuniyeti için bu işi yapan bir şubeyiz. Başarılı insanlar değişimi kucaklar. Fikirtepe Bosch Servisi ailesi olarak kendimizi, sahip olduğumuz teknolojiyi ve aletleri sürekli yeni bir döngüye sokuyoruz ve başarısız olmaktan korkmadan emin adımlarla ilerliyoruz. Biliyorsunuz ki insanların yaklaşık %99 unun DNA’sı birbirine benzer fakat bizi farklı kılan %1’lik kısımdır. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli bir başka özelliğimiz ise sahip olduğumuz DNA. Müşterilerimize güvenli ve kaliteli bir hizmetin ayrıcalıklarını bu şekilde size sunuyoruz. Haftanın 7 günü gezici ekibimizin bulunduğu gittikçe genişlemeye devam eden kocaman bir teknik ekip ailemiz var. Her birimiz sizlerin yardımına koşmak, günlük hayatınızda oluşabilecek aksaklıkları önleyebilmek canla başla size hizmet verebilmek için uğraşıyoruz. Buyurun Fikirtepe Bosch Servisi ayrıcalıklarını bir telefonla sizlerin ayağınıza getirelim.