12 Kasım 2019

Fındıklı İndesit Servisi

ile regalservisim

Fındıklı İndesit servisi, İndesit kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Profesyonel bir tamir hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Fındıklı şubemiz Maltepe ilçesindeki en eski tamir firmalarından biridir. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile sizlere gün içinde çözüm üretiyoruz. Tüm modellerin onarımlarını yerinde yapan firmamız sizlere gün içinde çözüm sunuyor. Ayrıca servisimiz tarafından yapılan tüm onarımlar 1 yıl garantilidir.

Günümüzde bulunan ev aletleri hassas mekanizmalar bulundurduğundan dolayı, bazen bozulmaları kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. Bu nedenle beyaz eşya, klima veya kombi alırken mutlaka araştırıp, bütçeye en uygun olanı ve memnun edebilecek ürünler tercih edilmelidir. Bu tip ürünlerde bulunan mekanizmalar en ufak darbeye karşı ya da içinde oluşan kısa devrelere çok narin bir yapıya sahiptirler. Böylece bozulmaları kolay fakat tamirleri de bir hayli zor ve maliyetli olabiliyor. Fındıklı İndesit servisi olarak sizlere önerimiz, ev eşyalarınızın tamiri açısından doğru kişilere verilmesi uzun ömürlü kullanım adına oldukça önemlidir.

Doğru Teknik İle Uzun Ömürlü Kullanım

Firmamız siz değerli müşterilerin kıymetli ev eşyalarına karşı kullanacağı düzenli ve temiz teknik çalışmayla birlikte, oluşmuş olan her türlü mekanik problemleri ortadan kaldırarak uzun ömürlü kullanımı sağlayacaktır. Bu konuda güven ve tecrübe oldukça önemli olduğundan ve bizlerinde bu tecrübenin ve doğru çalışma prensibinin de var olduğundan, gidebileceğiniz ilk tamirat desteği sağlayabilecek adres olarak kendimizi bir adım ön plana çıkarıyoruz.

Her Zaman Destek Sunuyoruz

Fındıklı İndesit servisi denildiğinde akla ilk gelen firmamız olduğunda bundan çok gurur duyuyoruz. Güvenilir iş çıkarmak ve bundan dolayı insanların iyi gözlerle bakması, işimizi azimle yapmamıza daha çok destek sağlamaktadır. Bizlerde bu azimle birlikte sizlere her türlü desteği sunmak adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Firmamız içerisinde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımız, bakım, montaj ve tamir konusunda kendilerini geliştirmiş ve üst düzey eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede iyi hizmet vererek, yüzünüzde gülümseyen ifadeler bırakmak bizi her zaman zirveye taşıyor.

İstediğiniz An Ulaşım İmkanı

Ne zaman olursa olsun çalışma saatlerimiz içerisinde haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Fındıklı indesit servisi için ne zaman ihtiyacınız olursa bizlere kolayca ulaşarak ev eşyalarınızla alakalı tüm şikayetlerinizi yansıtabilirsiniz.

  • Buzdolabı
  • Çamaşır makinesi
  • Klima
  • Kombi
  • Bulaşık makinesi
  • Ayrıca diğer tüm beyaz eşya çeşitleri için firmamızı haftanın 7 günü rahatlıkla arayabilirsiniz.

Temiz Çalışma İle Gelen Başarı

Firmamız her zaman temiz ve titiz çalışma prensibiyle birlikte yürüyerek siz değerli müşterilerimiz adına en iyi tamir, bakım ve montaj hizmetlerini sunuyoruz. Bu hizmetten gelen sizlerin memnuniyeti bizlerin mutluluğu olarak yansımaktadır.