28 Kasım 2019

Fındıklı Samsung Servisi

ile regalservisim

Fındıklı Samsung Servisi

İşyerinde veya günlük yaşamda sıklıkla kullanılan elektroniklerin başında beyaz eşyalar gelir. Beyaz eşyalar bu durumdan dolayı da bakım ve kontrolleri yapılması gereken ürünler olarak kabul edilir. Beyaz eşyaların düzenli kontrollerinin yapılması ve bunun için güvenilir bir firma ile çalışmak hem alınan performansın artmasına hem de daha uzun süreli kullanıma imkan tanır. Firma olarak bu nedenlerden dolayı Maltepe ilçesinde bulunan tüm kullanıcılara yardımcı oluyoruz. Fındıklı Samsung servisi olarak aynı gün içinde tamir, bakım ve onarım imkanı tanımamızdan dolayı da farklı olduğumuzu her anlamda müşterilerimize aktarıyoruz. Her türlü beyaz eşya, kombi ve klima işlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hangi İşlemler Yapılır?

Firmamızdan hizmet almak istediğinizde yaptırmayı planladığınız işlemin yapılıp yapılmadığını merak edebilirsiniz. Uzman, alanında tecrübesi olan ve hızlı şekilde çalışan bir ekiple hizmet veriyor olmamızdan dolayı işlemler konusunda sorun yaşamazsınız. Tamir alanında tüm sorunların fark edilmesi ve hemen yerinde çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Yeni ürün alanların ise ürünlerinin kurulumlarını yaparak kullanılır hale gelmesine olanak tanıyoruz. Hepsinden öncelikli olarak uzun süreli kullanım düşünenler için bakım işlemlerinin takip edilmesi konusunda hizmet sunuyoruz. Firmamızın tecrübesi bu alanda en iyi referansımızdır.

Hizmet Kalitesi Nasıldır?

Hizmet almak isteyenler için diğer firmalardan hangi alanlarda farklı olduğumuzu göstermek daha etkili sonuçların alınmasına neden olur. Firmamızla iletişime geçtikten hemen sonra aynı gün içinde işlemleriniz başlatılır. Yoğun zamanlarımızda bile öncelikli olarak ve planlama dahilinde aynı gün işleme başlanması sağlanır. Yapılan işlemler için 1 yıl süre ile garanti verilir. Garantili işlemlerimizin olması ekibimize ve işçiliğimize olan güvenimizden kaynaklanır.

Nasıl Randevu Alınır?

Bakım, tamir veya onarım işlemleriniz için telefonla firmamızı aramanız yeterli olur. Firmamız tarafından hemen en yakın birime yönlendirme yapılır. Ekiplerimiz sizinle sürekli iletişimde olarak yerinde işlemleri yapar. Bu sayede güven sorunu yaşanmayacağını da görme şansınız olur. Ardından aynı gün yapılan incelemeye göre talep edilen işleme başlanır. Beyaz eşyaların kullanım sıklığından ve öneminden dolayı randevularınız oldukça yakın zamanlı verilmeye çalışılır.