25 Ekim 2020

Göztepe Altus Servisi

ile regalservisim

Göztepe Altus servisi, Kadıköy ilçe genelinde beyaz eşya servis hizmeti sunmaktadır. Arızalı tüm Altus cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz ilçe geneline hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız tarafından yapılan onarımların hepsi 1 yıl parça garantilidir.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Eski yeni tüm Altus çamaşır makinesi modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sallanan, sigorta attıran Altus cihazlarınızın en hızlı şekilde tamiri için bizi hemen arayın. Firmamız 1 yıl parça garantili Altus çamaşır makinesi tamiri yapıyor.

Altus çamaşır makinesi hortum değişimi

Altus çamaşır makineniz su kaçırıyor ise ilk olarak cihazın pis su ve temiz su hortum girişlerini kontrol etmeniz gerekiyor. Hortumun contalarında çatlama varsa zamanla sızıntı yapar. Bu durumda hortumdan önce siyah contaları değiştirmekte fayda var. Hortumda yarılma var ise temiz su hortumu kolaylıkla değiştirilebilir. Fakat pis su hortumu pompadan çıktığı için değiştmek için Göztepe Altus servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Servis olarak temiz yıkama şikayeti olan cihazlara önce ısı testi yapıyoruz. Bulaşık makinelerinde ısıtma işlemi sorunlu ise cihaz temiz yıkama yapamaz. Rezistans ve NTC sensör ölçümü sonrasında net arıza ortaya çıkacaktır. Donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde tüm arızaları yerinde giderebiliyoruz. Profesyonel çözümler için bizi hemen arayın. Arızası ne olursa olsun bulaşık makinelerini taşımamaya gayret ediyoruz. Göztepe Altus servisi olarak tecrübeli ustalarımız sayesinde her zaman sizlerin yanındayız.