14 Ağustos 2019

Göztepe Baymak Servisi

ile regalservisim

Evinizde ki eski kombiniz size sürekli sorun mu çıkartıyor? O kadar yaptırmanıza rağmen bir türlü düzen tutmadı mı? Yeni bir kombiye mi ihtiyacınız var?  Göztepe Baymak Servisi aracılığıyla en doğru bakım, onarım hizmetlerinden en uygun fiyat garantisiyle yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak, her zaman ileri teknoloji ürünler üretmeyi hedefleyen köklü bir firmadır. Baymak; ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları ve yenilebilir enerji üretme alanında üretim yapmaktadır. Göztepe Baymak Servisi müşterilerine aynı günde hizmet vermeye çalışma ilkesiyle hareket eden bir Baymak şirketi şubesidir. Garantili bir şekilde alanında uzman ekip çalışanları sayesinde böyle bir hizmetten yararlanmak artık çok kolay.Kombi ve kazan onarım, bakım ve yedek parça konusunda profesyonel tecrübeye sahip olmakla birlikte, petek radyatör ile ilgili bakımda da alanında en iyisi. Müşterilerine iyi bir izlenim vermek amacıyla Göztepe Baymak Servisi belirli eğitimlerden geçmiş kılık kıyafeti düzgün, müşterilerine karşı gösterdiği tavır ile birlikte gerekli yetki belgelerine sahip ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

Baymak Çağrı Merkezi Ve Temel Yapı Taşları

Size en yakın olan Göztepe Baymak Servisinden yaralanmak için çağrı merkezimizi arayıp arızayı bildirebilirsiniz. Bizim için en önemli şey arızanın en kısa zamanda en güvenli şekilde çözüme ulaşmasıdır. Bunun için gelişmeye devam eden çağrı merkezimiz, sizleri ihtiyaç duyduğunuz çözüme en kısa yoldan götürebilmek için çalışmalarını devam ettirmektedir. Yani, önemli olan ilk adım telefon aracılığı ile bizimle iletişim kurmanız ve telefonda çözülemeyecek arızaların tespitini yapmak ve harekete geçmek için sizden onay almaktır. İkinci olarak yapacağımız şey ise, sizlere arıza tespiti sonucunda onarım bilgileri ve değişecek yedek parçalar hakkında detaylı bir bilgi vermek ve servis ücreti hakkında aydınlatmaktır. Bunu yapmamızın nedeni olası kötü ihtimallerin daha önceden engellenmesini sağlamaktır. En son olarak, eğer bir sorun çıkmazsa Göztepe Baymak Servisi müşteri adres bilgilerini eksiksiz bir şekilde alır ve en hızlı şekilde ulaşmasını sağlar. Titizlikle çalıştığımız bu konuda, evinizde bulunan eşyaların ömrünü uzatmak için doğru seçimlerle ve bakımla bunu desteklememize izin verin. Arayın, yardımcı olalım.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Geçmişten günümüze birçok alanda uzmanlaşmış, profesyonel çalışma arkadaşlarına sahip olan Göztepe Baymak Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak bize gün geçtikçe gurur vermeye devam etmektedir. Gerek Kullandığı malzemenin kalitesini, gerekse insan ilişkilerinde olan hassas tutumuyla kendini kanıtlamış ve iyi bir itibar sağlamayı başarmıştır. Göztepe Baymak Servisi, 7/24 acil çağrı merkezi desteğiyle kendisinden yardım bekleyen hiçbir müşterisini geri çevirmemiştir.  Çalışanlarına kurslar veren ve yetki alanlarını geliştirmeye çalışan bir şube olarak bizimle çalışmamanız için hiçbir sebep olmadığına inancımız tam. Biz gittikçe genişleyen büyük bir aileyiz Ve ailenin en önemli yapı taşlarından biri ise karşılıklı duyulan güvendir. Bizim için her zaman önemli olan tek şey müşterilerimize karşı hoş görülü olabilmek ve güven verebilmektir. Cenap Şahabettin’in de  dediği gibi: ‘’ Hayat merdivenlerini çıkarken, insanlara iyi davranalım çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız. ‘’Vizyonumuz, hep daha iyisini yapmak ve bundan 10 yıl sonrada olduğumuz konumdan çok daha iyi bir yerlere gelebilmektir. Kalitenin adresi Göztepe Baymak servisi.